1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Revigen Şampuan ile Saç Problemlerine Son
Revigen Şampuan ile Saç Problemlerine Son

Revigen Şampuan ile Saç Problemlerine Son

A+A-

Erkeklerin belki de en büyük dertlerinin başında saçlarını kaybetmek geliyor. Yaşın ilerlemesiyle birlikte saçların dökülmesi sorunu, yer yer açılmalara kimi zaman da tamamen kel kalınmasına sebebiyet veriyor. Kullanılan şampuanların kimyasal içerikleri saçın dökülmesini hızlandırırken, yerine yeni saç çıkmasını da engelleyerek kalıcı saç kaybına sebebiyet verebiliyor. Dökülmeyi önleyici şampuanlar kategorisinde bulunan Revigen Şampuan, saç ekim merkezleri tarafından tavsiye edilen 1 numaralı ürün. 300 ml olarak satışa sunulan Revigen, bayan ve erkek tipi saç dökülmelerine karşı geliştirdiği farklı formülüyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Bayan saç yapısının erkek saç yapısından farklı olduğunu keşfeden Revigen Şampuan üreticileri, erkeklere özel geliştirdikleri Revigen Şampuan For Women ile saçın kalıcı olarak kaybı kadınlara göre daha yüksek olan erkeklerin kullanımına özel bir şampuan sunuyorlar. Revigen For Women ürünü saç köklerinde oluşan baskınlanmayı ortadan kaldırarak, baskı sonucu zayıflayan ve dökülen saçların önün geçiyor. Küçülen saç köklerini düzelterek yeniden canlanan, parlak saçlara kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Revigen Şampuan For Women içerisinde kullanılan bileşenlerin güçlü bir şekilde yeni saç üretimi sağladığı Japonya’da yapılan testler sonucunda ispatlanmıştır. Saçlı deriyi tahriş etmeden temizleyen Revigen Şampuan, kepeğe karşı etkili olmasının yanında sık kullanım için de ideal bir şampuandır. İçeriğinde boyar madde bulunmayan Revigen Şampuan boyalı saçlar için de ideal içeriğiyle kısa süre içerisinde saçın mat görünümünü canlı hale getirir. İnce ve cansız saçlara kullanımı uygun olan Revinden For Women, ıslak saçlara hafif bir masaj yoluyla uygulanmalıdır.

www.eczaonline.com Bir Dermoavm kozmetik ve sağlık ürünleri Tic Ltd Şti iştirakidir  Web sayfamız üzerinden yapmış olduğunuz tüm alışverişler  3d Secure alt yapısı gerçekleşmektedir.  Ürünlerimiz %100  Orjinal Ürün, %100 Geri iade garantisiyle  satışı yapılmaktadır.

http://www.eczaonline.com/Revigen-Sampuan-For-Women-300ml,PR-10854.html

Bu haber toplam 1421 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT