1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Reina’ya karanfil bıraktı
Reina’ya karanfil bıraktı

Reina’ya karanfil bıraktı

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve meclis üyeleriyle birlikte Reina’ya giderek terör saldırısında hayatını kaybedenler için karanfil bıraktı.

A+A-

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, başkan yardımcıları, Sarıyer Belediye Meclis Üyeleri ve Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz’le birlikte, Ortaköy Reina’da düzenlenen terör saldırısında hayatını kaybedenleri anmak için mekânın önüne gelerek karanfil bıraktı.

Başkan Genç: Safları Sıklaştıralım

reina-ic2.jpg

Reina’nın önünde gazetecilere açıklama yapan Genç “Gönüllerimizi yakan maalesef klasikleşen ve ne kadar süreceğini bilmediğimiz uluslararası bir tezgahla karşı karşıyayız. Bu tezgahın içinden çıkmak sadece hükümetin işi değil. Bütün siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde kim varsa ve Türkiye’nin dışında olan dostlarının desteğiyle bu sorun çözülebilir. Toplumda ayrışma olmadan bütünleşme olursa bu tür iş birlikçiler su yüzüne çıkacaktır. Bu tür acıların olmaması konusunda dileklerde bulunuyoruz ama maalesef dileklerimizde kalıyor. Geçmişte çok güzel bir söz vardır; Safları sıklaştırmalıyız ve sıklaştıracağız. Bu ülkede yaşamak isteyen herkes bunu yapmalı. Acı düşen ocaklara sabırlar diliyorum” dedi.

reina-ic1.jpg

Bu haber toplam 2066 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT