1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Radyo Hosting
Radyo Hosting

Radyo Hosting

A+A-

Radyo Hosting ile radyo yayını yapmak..

Gelişen teknoloji ağının getirilerinden birinde iletişim olanağını artması olarak söyleyebiliriz. Eskiden sadece büyük firmalar veya kuruluşlar radyo yayını yapıp kitlelerine seslenirken artık daha da özelleşip halka açılmıştır. İnternet üzerinde birden fazla yayın yapabileceğiz internet sitesi olmak ile birlikte kaliteli ve sorunsuz bir yayına sahip olmak biraz vakit almaktadır. İnternet üzerinde birçok verici ile yayın sağlayabileceğiniz gibi shoutcast servisi daha çok tercih edilmektedir. Teknolojinin ilerlemesi diğer bir yandan frekanslı radyoların azalmasına veya eskisi kadar tercih edilmemesine sebep olmuştur bunun en temel sebebi olarak internet kullanımının artması ve daha fazla kişiye seslenme imkanın artması markaların interneti tercih etmesine sebep olmuştur.

radyo hosting

Radyohost.com hakkında..

Radyohost.com hosting radyo markası olup 1999 yılından beri kullanıcılarına hosting servisi sunan bir internet sitesidir.Windows media, flash media veya shoutcast winamp üzerinden yayın servisi sunmaktadır.1999 yılında kurulan TurkHosted 2012 yılında daha bireyselleşerek bireysel radyo hizmeti sunmaya başlamıştır.aynı zamanda yurtdışınada 2010 yılından beri hizmet vermektedir. Radyo Hosting paketleri kendi içerisinde birçok hizmet barındırmakta ve hizmet ağını geniş tutmaktadır bunlardan bazıları Barındırma Hizmeti, Stream Radyo Hizmeti,Grafik Tasarım ve Reklamcılık hizmetleri. Kendi sistemine entegre ettiği çalışmalar ile birlikte hareket etmekte ve yenilikleri takip etmektedir. Geniş hizmet yelpazesine sahip olmak paydaşlarını çok iyi seçmekten geçer ve bu bağlamda aracı firmalar çok önemli yer teşkil eder bu yüzden bu konuya çok önem veren Radyohost.com sektörün en iyi yazılım, donanım ve internet çıkışlarına sahiptir.

Sunduğu paket sistemlerinin ekonomik olmasıda birçok müşteri tarafından tercih edilmesine sebep olmuştur. İnternet ağı üzerindeki her yayın 7 gün 24 saat boyunca Almanya üzerindeki merkezden takip edilip denetlenmektedir. Dinleyici sayılarına göre paket belirleyen firma 4 radyo hosting paketi sunmaktadır ve 50 100 200 ve 500 olmak üzeredir. İnternet üzerinden 100/1024 Mbps limitsiz trafikli streaming hizmet sunar ve bu yayn esnasında kesinti yaşamamanıza sebep olur. Kendi oluşturduğunuz müzik listelerin kolayca sizin sahip olduğunuz kanal üzerinden başkalarına dinletebilirsiniz.

Özetlemek Gerekirse..

Radyohost.com sunduğu ekonomik paketler ve kaliteli hizmet sebebiyle çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.

Bu haber toplam 739 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT