1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Profesyonel Eşya Depolama Hizmetleri
Profesyonel Eşya Depolama Hizmetleri

Profesyonel Eşya Depolama Hizmetleri

A+A-

1956 Yılında Türkiye’nin her yerinde kaliteli ve güvenilir evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat, eşya depolama hizmetlerinde de bu şekilde hareket etmektedir. Yılların güvenilir ve başarılı nakliyat şirketi ile istediğiniz şekilde istediğiniz sürelere kadar eşyalarınız depolayabilirsiniz.

Çolakoğulları nakliyat olarak tüm eşyalarınızı firmamız Anadolu ve Avrupa yakalarında depolama hizmetleri sağlamaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile hareket eden şirketimiz, tüm ev eşyalarınızı detaylı bir şekilde paketlemesini yaparak depolama alanlarımızda muhafaza etmektedir. Şirketimizin İstanbul eşya depolama firması olmasından dolayı Türkiye’nin her yerinden firmamızın depolarına eşyalarını getiren bireysel ve kurumsal müşteriler olmuştur. Firmamız İstanbul bölgesinde ev eşyası depolama hizmetlerini profesyonelce sağlayan en önemli şirketlerin başında gelmektedir.

Türkiye’nin Eşya Depolama Şirketi

Tüm eşyalarınızı depolarda muhafaza ederken, eşyalarınızın bulunduğu depolama alanlarımızın tamamı altı ful parke ile kaplı olup, sağlıklı ve kameralı sistem ile donatılmıştır. Sizde Çolakoğulları nakliyat firması ile eşya depolama hizmetlerinizden yararlanmak isterseniz hemen firmamızın kurumsal web adresinden https://www.colakoglunakliyat.com/esya-depolama.html girerek eşyalarınızın nasıl depolandığını detaylı bir şekilde inceleyebilir ve kafanızda oluşan sorular için direk olarak firmamıza mail ya da telefon açabilirsiniz. Firmamız sizlere eşya depolama hizmetlerinde aylık ve yıllık olacak şekilde ister geniş alanlarda ister kapalı odalarda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınızın miktarına göre depolama fiyatları değişmektedir.

HABERE YORUM KAT