1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Prefabrik Ev Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli
Prefabrik Ev Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli

Prefabrik Ev Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli

A+A-

Son yıllarda gittikçe popülerleşen prefabrik ev ve diğer prefabrik yapılar gerek hızlı bir şekilde inşa edilmesi gerekse ekonomik olması sebebiyle tercih ediliyor. Bunun yanında pek çok gelişmiş malzemeyle desteklenerek sıcağa ve soğuğa karşı yalıtım yapılabiliyor. Tıpkı betonarme evlerde olduğu gibi prefabrik ev tipinin büyüklüğüne göre tuvalet ve banyo da dahil edilebiliyor.

Prefabrik yapıların en çok tercih edildiği illerimize şöyle bir göz attığımızda en çok tarımla uğraşan şehirlerde tercih ediliyor. Bunun yanında inşaat firmaları, bağ evleri, bahçe tarımı yapmak isteyen bireysel müşteriler de bir diğer prefabrik ev tercihi yapan müşteri grubu içerisinde yer alıyor. Arama analizlerine bakıldığında en çok arama yapılan iller arasında prefabrik ev konya aramasının olması dikkatlerimizi çekerken İç Anadolu’nun göbeğinde işini profesyonel bir şekilde yapan kurumsal firmaların olduğunu söylemek mümkün. Hemen belirtelim ki civar küçük illerden de buraya prefabrik ev modellerine göz atmak isteyen müşteriler zaman zaman ziyaretlerde bulunuyorlar.

Müşterinin istediği metrekare büyüklüğüne göre şekillenebilen projeler, planlama aşamasından sonra uygulanmak üzere işleme alınıyor. Alanında uzman personele sahip prefabrik firmaları tarafından gerçekleştirilen projeler son derece şık görünümleri ve oturaklı duruşlarıyla dikkatleri çekiyor.

Konya’da üretimlerini sürdüren SUNPREFABRİK ‘de işini hakkıyla yerine getirmek için çabalayan, yıllardır bu sektörde müşterilerine hizmet veren prefabrik firmaları arasında yerini alıyor. Prefabrik ev fiyatları ortaya çıkarken çok fazla kriterin etkili olduğunu kendileriyle yaptığımız görüşmede anlatan SunPrefabrik, bu noktada en sağlıklı fiyatı müşteriyle birebir görüştüklerinde verebildiklerini ifade etti.

Prefabrik ev yaptırmayı düşünenler için ilk olarak Sun Prefabrik ‘in proje modellerine göz atmalarını sonrasında kendileri için ortaya çıkarılacak uygun fiyat ile karar vermelerini öneriyoruz.

Bu haber toplam 1805 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT