1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Prefabrik Ev Seçenekleri
Prefabrik Ev Seçenekleri

Prefabrik Ev Seçenekleri

A+A-

Büyük bir müşteri kitlesine sahip olan prefabrik evler bir evden beklenen tüm ihtiyaçları geçici ve dayanıklı bir şekilde alıcılarına sunmaktadır. Su geçirmez ve çevresel faktörlere karşı son derece dirençli bir yapıda bulunmaktadırlar. Uygun ödeme koşulları sayesinde kolaylıkla satın alınabilme özelliğine de sahiptirler.

Günümüzde birçok farklı yapıda hizmet veren prefabrik ev seçenekleri mevcuttur. Her birinin özellikleri baz alındığında lüksten asgari orana kadar geniş bir yelpaze prefabrik ev fiyatları tasnif edilmekte ve ona göre sınıflandırılıp müşterilere sunulmaktadır. Prefabrik evler kendi içlerinde ikiye ayrılmaktadır. Tamamen tercihe ve talebe göre tek katlı ve iki katlı prefabrik ev imkanları sunulmaktadır.

Geniş ve çok nüfuslu aileler için çift katlı prefabrik evler uygun fiyatlarda ve taksitle ödeme imkanlarıyla birlikte satışa çıkarılmaktadır. Çekirdek aileler ve acil durum planlamaları için ise tek katlı prefabrik yapılar tercih edilebilir ölçeklerdedir. Çalışma ortamlarını ucuza getirmek ve uygun ekonomik koşullar içerisinde değerlendirmek isteyen kişiler için tamamen prefabrik yapıda olan ofis ve şantiyeler de bu kapsamda satın alınabilir evler türündedir. Özellikle geçici inşaat alanlarında kullanılmak üzere prefabrik şantiyeler günümüzde çok fazla oranda talep edilmektedir. Ofisler için de aynı durum ve olanaklar zinciri geçerlidir.

Son iki yıl içerisinde seri üretimine geçilen ve sektör içerisinde büyük bir talep oluşturan cumbalı ofisler de değerlendirilebilecek alternatif seçenekler arasında mevcut. Bu yapılar kendi içlerinde metre karelerine göre üçe ayrılmaktadır. İsteyenler ve talep edenler için 54 metre kareden oluşan özel yapıda küçük prefabrik ofisler bulunmaktadır. Bununla yetinmek istemeyen alıcılar için ise sırasıyla 61 metre karelik ve 75 metre karelik uygun yapılar da bulunmaktadır.

Şantiyelerde bir ihtiyaç haline gelen yemekhaneler de prefabrik ev imalatçılarının gündeminde ve üretiminde olan bir başka koldur. Aynı yemekhaneler yüksek çalışma saatlerine sahip olan film setlerinde de yoğun olarak kullanılmaktadır. Seçenekler içerisinde hangar depolar da yer almaktadır. Bu depolar tamamen çelik yapıda olup saklanmak ve stoklanmak isteyen ürünlerin güvenli ve sağlıklı bir şekilde uzun ömürlü bir şekilde depolanmalarını sağlamaktadır.

Bu haber toplam 1361 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT