1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Prefabrik Ev Hakkında Her Şey
Prefabrik Ev Hakkında Her Şey

Prefabrik Ev Hakkında Her Şey

A+A-

Pratik kurulumu ve ekonomik yapısı ile son yıllarda sıklıkla tercih edilen prefabrik ev modelleri, kullanıcılarına birtakım farklılıklar kazandırmaktadır. Çelik ve sağlam yapısı ile her alanda kullanılan prefabrik ev ile tanışmanız için sizleri Çekmeköy ofisimize bekliyoruz.

Kurulum Nasıl Yapılıyor?

Ev sahibi olacaksanız öncelikle kurulacak olan yapının ruhsatını almanız gerekmektedir. Büyüklük, tipi, katı, vb. özellikleri belirleyerek imar ruhsatı çıktıktan sonra, kurulum yapılacak yerin betonla kaplanması ve sağlam temel kurulumu sağlanmalıdır. Bu süreçte, gerekli desteği firmamızdan kolayca alabilirsiniz.

Bina zemini, duvarlar, kapı ve pencereler ayrı ayrı kalıplarda bölgeye taşınarak kurulumu yapılmaktadır. İstenilen proje kurulduktan sonra anahtar teslim şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Prefabrik Evin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Normal bir evin maliyeti düşünüldüğünde, prefabrik evler daha az maliyetlidir. Kurulumu ve kullanımı daha kolay olduğundan sıklıkla tercih edilir. Isı ve ses yalıtımları kolay yapılabildiğinden daha tasarrufludur.

Doğal afetlere ve doğa olaylarına karşı daha korumalı şekilde üretilen bu yapılar, taşınabilir ve değiştirilebilir içerikleri ile bilinmektedir. Kurulmuş olan yapıda, ileriki zamanlarda değişiklik yapılmak istenirse, gerekli izinler alındıktan sonra uygulaması yaptırılabilir.

İstediğiniz projeyi bizimle paylaşabilir, ya da var olan projelerden seçim yapabilirsiniz. Seçiminize göre, uygun olan modelin kurulumu yine tarafımızdan yapılmaktadır.

Fiyat Konusunda Bilgi

Oluşturulacak evin maliyeti, kullanılan malzemenin kalitesi, metre karesi, fonksiyonuna göre değişkenlik göstermektedir. Prefabrik ev fiyatları konusunda çeşitli firmaların çalışmaları bulunmaktadır.

Firmaların daha önce yaptığı işler ve sağladığı referansların kontrol edilmesi ile daha kaliteli işlere ulaşabilirsiniz. Prefabrik ev kurulumuna dahil olan elektrik ve su tesisatı, kanalizasyon gider bağlantıları, pencere ve kapıların montajı ve boşluklarının doldurulması gibi kullanıma hazır hale getirilmesi için gerekli tüm işlemler tamamlanmaktadır.

İhtiyaca Göre Seçim Hakkı

Evinizin bölümlerinin dizaynı tamamen sizin kullanımınıza bırakılmaktadır. Metre karesine göre oda sayısı, büyüklüğü ve kullanım amacınıza uygun şekilde tasarlanan ve kurulan prefabrik evler ile hayalinizdeki eve bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Modern ya da klasik dış görünüşün ve iç yapının seçimini firma olarak size bırakıyoruz. Üretim yaparken kullandığımız malzemeler yüksek kaliteden seçilmektedir.

Bu haber toplam 1002 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT