1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Plaj fiyatları Sarıyer’i karıştırdı
Plaj fiyatları Sarıyer’i karıştırdı

Plaj fiyatları Sarıyer’i karıştırdı

Fiyatlardan isyan eden Işın Karaca’dan CHP’liler yerine AK Partililer özür diledi

A+A-
Canarıkan: Bunun hesabını soracağım!
Seçimlerde vaatlerinde “Sahilleri halka ücretsiz olarak açacağım” diye söz veren CHP’li Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in Kilyos Halk Plajı’na giriş fiyatlarını 3 katına çıkartması Sarıyer’i karıştırdı. Sahilde sadece yürümek isteyen Işın Karaca’dan 35 TL istenince ünlü sanatçı fiyatlara isyan etti. CHP’li belediyenin yaptığı uygulamaya karşın AK Partili belediye meclis üyeleri Karaca’dan özür diledi. AK Partili Halil Canarıkan: “Bunun hesabını CHP’li Şükrü Genç’e soracağım” dedi.
 
ALLAH'IN KUMU YAHU!
Fiyatlara isyan eden Işın Karaca Twitter hesabından şunları yazdı: "Bugün çocuklarımla Kilyos sahilde yürümek istedim! Üç yetişkin, bir bebek için adam başına 35 lira istediler. Şezlong yok, hizmet yok; sadece yürümeye adam başı 35 lira! Allah'ın deniz ve kumunu da sahiplendiniz yahu! Hizmet alsak demek ki organ bırakacağız! Ne tatil beldesi; bildiğin Kilyos halk plajı... Vallahi ben anlamadım gitti. Kumda biraz yürümekti niyetimiz, kazık yemek değil!"

CHP’LİLER YERİNE AK PARTİLİLER ÖZÜR DİLEDİ  
CHP’li belediyenin yaptığı bu uygulamayı eleştiren AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyeleri twitter üzerinden Karaca’dan özür diledi. CHP’li belediye adına Karaca’dan özür dileyen AK Partili Halil Canarıkan, “Bunun hesabını mecliste CHP’li Belediye Başkanından soracağım” diye yazdı. AK Partili Hüseyin Coşkun ise konuya çok üzüldüğünü yazdı. 

İşte Sarıyer’i karıştıran o twitler

Isin Karaca Doğan: Bugün çocuklarımla Kilyos sahilde yürümek istedim! 3 yetişkin 1 bebek, adam başı 35TL istediler. Şezlong yok, hizmet yok sadece yürümeye!

Halil CANARIKAN: selam @ishinkaraca bir yanlışın olmasın, Sarıyer Bel. web say. girersen Kilyos plajının ücretsiz olduğunu göreceksin 

Isin Karaca Doğan: Ki bizim derdimiz sadece yürümek iken, yok efendim kaçak şemsiye ve şezlong kullanırsakmış. Enteresan bir durum

Halil CANARIKAN: @ishinkaraca üzdüğümüz için CHPli @SariyerBelediye olarak sizden özür dileriz. Mecliste konunun takipcisi olacağım 

Isin Karaca Doğan: Estağfurullah. Ben bir vatandaşım, ve tüketici haklarımı takip ediyorum sadece.

Hüseyin Coşgun: Eğer doğru ise SARIYER BELEDİYE MEC ÜYESİ olarak beni üzer inanın

Isin Karaca Doğan: @huseyincoskunnn Bir yere kadar yürümek 10TL Ki bu 200m çizgiyi geçince 25TL daha. Biz de anlamadık zaten.

Bu haber toplam 23715 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

19 Yorum