1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. PHP Uzmanı ile neler yapılabilir?
PHP Uzmanı ile neler yapılabilir?

PHP Uzmanı ile neler yapılabilir?

A+A-

Yazılım alanında kendini geliştirmiş kişilere örnek olarak PHP uzmanı olmuş kişileri verebiliriz. Projenize bağlı olarak alt yapı tercihiniz yoksa, bir websitesinin alt yazılım tabanının PHP olmasını öneririz. Hem açık kaynak kodlu hem de yardım alabileceğiniz daha çok kişi bulabilirsiniz. Yani kapalı bir kutu değildir.

E-ticaret siteniz varsa ya da kurmak istiyorsanız ya da kişisel bir site de olabilir, bunun yanında başka sektör de bir websitesi açmak istiyorsanız PHP uzmanı birisi ile anlaşmalısınız. Aksi taktirde çalışacağınız amatör kişiler projenizi de alt üst edebilir. PHP uzmanı birisi ile çalışmak her zaman size katkı sağlar. Sitenizin projesinin tasarlanması, neler olabileceği ya da olamayacağı, projenizi daha ileriye götürmek adına, uzman kişilerin önerileri olur. Konuda uzmanlığı olmayan kişiler sizin istediğinizi yapar. Halbuki öneriler sağlamak size ve projenize katkı sağlar. Bu yüzden PHP uzmanı birileri ile çalışmak size gerçekten oldukça katkı sağlar.

PHP Yazılım uzmanlarının projenize katkısı
Yazılım uzmanlarının hem iletişimleri hem de projenize katkısı yukarıda bahsettiğimiz üzere elbetteki çok olur. Hem verilen süreler tutulur hem de gerçekçi ücretler talep edilir. Örneğin bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsunuz ve yazılımın tamamen size özel olmasını istiyorsunuz. PHP yazılım uzmanı bir arkadaş buldunuz, size tam olarak ne kadar sürede biteceğini ve ne kadar ücret tutacağını net olarak verir. Bu örneğimizi biraz daha genişletecek olursak, bir e-ticaret sitesi yazılımı minimum 1 ay maksimum 3 ay sürer. Bu süre zarfında entegrasyonların yazılması ve testlerin yapılması da mevcuttur. Fiyat olarak da minimum 10.000 TL ile 15.000 TL arası tutar. Size özel bir yazılım olacağı için fiyatlar bu civarlardadır. Bunların daha altına rakam veren kişiler konusunda uzman olmayabilir. Bu konuda dikkatinizi çekmek isterim. Dolayısıyla projenize php yazılım uzmanı ararken mutlaka dikkatli olmalısınız.

Daha fazla uzman arkadaşlar bularak fiyat teklifleri alabilir, tecrübelerine bakarak işinizi bir PHP uzmanına verebilirsiniz. Projenizin zamanında teslimatı elbetteki sizin için de önemlidir, değil mi? Bundan dolayıdır ki, piyasada karşılaşılan en büyük problem işin zamanında teslim edilmemesidir. İşi verdiğiniz yazılım uzmanının söz verdiği sürede bitirmesi projenizin akıbeti ve sizin şevkinizi kaybetmemeniz için oldukça önemlidir. PHP yazılım uzmanı kişiler de tam bu bahsettiğim şekilde, verdiği sözleri tutar ve zamanında projenizi teslim eder.

Projenizin yazımı sırasında ise, PHP uzmanı yazılımcı arkadaş, mysql, css, javascript kodlarını optimizeli yazmaya özen gösterir. Sistem kaynaklarının kullanımı da oldukça önemlidir. İşte bu yüzden uzman arkadaşlarla çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Sistemin kasmaması ve güvenlikli olması için PHP uzmanları ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu haber toplam 1592 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT