1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Peşinatsız Ev Almak İçin Katılımevim Farkı
Peşinatsız Ev Almak İçin Katılımevim Farkı

Peşinatsız Ev Almak İçin Katılımevim Farkı

Peşinatsız Ev Almak İçin Katılımevim Farkı

A+A-

 

Peşinat ödemeden ev alabilmek herkes için büyük bir hayaldir. Ancak bu hayal artık gerçeğe dönüşüyor. Katılım sistemini en iyi uygulayan şirketlerin başında gelen firmamız Katılımevim ile hiçbir peşinat ödemeden ev sahibi olabiliyorsunuz. Ev alım konusunda sunduğumuz birbirinden cazip imkanlar ile üyelerimizin arzu ettikleri evi almalarını sağlıyoruz.

Faiz ödemeden, peşinatsız ev alma yöntemi sunduğu kolaylık nedeniyle oldukça çok tercih ediliyor. Küçük tasarruflarınızı birleştirdiğiniz Katılımevim'de en kolay şekilde ev sahibi olmanıza imkan tanıyoruz.

Faiz Ödemesi Olmadan

Faiz ödemesi bulunmayan çalışıma sistemimizde firma olarak, üyelerimize peşinat ödemeden kendi birikimleriyle taksitli olarak ev alma imkanı sunuyoruz. Yaptığınız birikimler belirli bir noktaya ulaştığında ev almak için gereken miktar firmamız aracılığıyla sağlanır.

Sistemimizde ev sahibi olmak için;

  • Arzu ettiğiniz evi seçebilirsiniz,
  • Herhangi bir peşinat ödemezsiniz,
  • Ödemelerinizi taksitler halinde yaparsınız,
  • Faiz ya da vade farkı ödemezsiniz.

Bu sayede düşük taksitlerle ödeme yaparak evinizi çok avantajlı şartlar altında alabilirsiniz. Firmamız kalitesi ile ev almak artık çok kolay ve güvenli hale geliyor.

Değişik Model İmkanları

Firmamız ev nasıl alınır konusunda ürettiği çözümler ile sizlere birçok model sunuyor. Firma olarak üyelerimize sunduğumuz bu modellerden, kendinize uygun olanı seçerek ödeme şeklini, alacağınız miktarı, taksit tutarını ve diğer koşulları belirleyebilirsiniz. Hızlı Model, Esnek Model, Rahat Model ve Sabit Model olmak üzere sunduğumuz bu seçenekler ile en kolay yoldan evinize kavuşabilirsiniz.

Alacağınız Evi Seçme İmkanı

Firma olarak size arzu ettiğiniz evi seçerek alma imkânı sağlıyoruz. Bütçenize uyan ev bedelini belirleyerek, ödeyeceğiniz taksit miktarlarını tespit edersiniz. Seçtiğiniz model kapsamında ödemelerinizi taksitler halinde yaparak zamanı geldiğinde seçtiğiniz evi alabilirsiniz. Firma olarak oluşturduğumuz sistemlerimizde peşinat ödeme, ara ödemede bulunma gibi hiçbir zorunluluk yoktur.

Sahip Olacağınız Avantajlar

Firmamızın sunduğu modellerde, faizle alınan kredilerde olduğu gibi geri ödemeler yüksek tutarlara ulaşmaz, faiz ödemesi yapmayacağınız için aldığınız miktar kadar ödeme yaparsınız. Vade farkı ödemezsiniz. Aynı miktarda faizli kredi aldığınızda ödeyeceğiniz taksitlerden çok daha düşük oranda taksit ödersiniz. Peşinat verme zorunluluğunuz olmadığı için taksitler halinde arzu ettiğiniz evi alabilirsiniz. Ev almak için Katılımevim.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

https://www.katilimevim.com.tr/pesinatsiz-kredisiz-ev-alma-yontemleri/

https://www.katilimevim.com.tr/senetle-ev-almak-istiyorum-ne-yapmam-gerekiyor/

https://www.katilimevim.com.tr/2019da-ev-sahibi-olmak-isteyenlere-kredisiz-ev-alma-yontemleri/

 

Bu haber toplam 1153 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT