1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Personel Takip Sistemi
Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi

A+A-

Personel takip sistemi, kurumsal firmalar tarafından fazlası ile tercih edilen bir üründür. Günümüzde birçok personeli tek bir çatı altında toplayan ve onlara çalışma alanı tanıyan şirketler, bu gibi sistemler sayesinde de personelleri hususunda bilgi edinebiliyor ve düzenli talimatlar alabilme olanakları buluyorlar. Perkotek olarak, sizlere Dünya çapında isim yapmış en önemli ve kullanışlı personel takip sistemini sunmaktan geri kalmamaktayız.

Bilindiği üzere personel takip sistemi, personelin işe giriş ve çıkış saatlerini ele almakta ve sistem içerisine anlık olarak bunu kaydetmektedir. Her saniye veri tabanına kayıt yapan bu sistem türü, istenildiği vakitlerde de bizlere en temel şekilde kullanım alanları oluşturmakta ve sisteme verdiğiniz komutlar üzerinden de dilediğiniz süreçler de bilgileri mailinize aktarabilme şansı vermektedir. Bununla birlikte ürünün çekiciliğini arttırmak ve her anlamda kullanım alanı oluşturmak açısından siz de personel takip sistemi satın alabilir, hızla kullanım alanlarını genişletebilirsiniz. Sadece işe giriş ve çıkış saatlerini değil, ayrıca Perkotek olarak sizlere özel güncellediğimiz yazılım türü ile beraber maaş hesaplama gibi durumları da sistem tarafından görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle dönemsel olarak birçok işinizi değerlendiren bu sistem türünün avantajlarından da faydalanma olanakları bulabileceksiniz.

Personel takip sistemi bir diğer adı ile PDKS olarak bilinmektedir. İşletmeye direkt olarak bağlanan sistem ile beraber artık her daim gerekli bilgileri alma olanakları da sizlere tanınacak ve çeşitli kullanım alanları verilecektir. Şöyle ki parmak izi okuma, kartlı personel takip, yüz tanıma sistemi ve şifreli girişler gibi pek çok olanak söz konusu olduğu zaman sistem sizlere tam kapsamıyla olabildiğince kullanım alanları sunabilmektedir. Bilgisayar ile personel takip cihazı arasına çekilen kablo sayesinde, anlık olarak tüm personelleri izleme altında tutabiliyor ve dilediğiniz gibi bilgiler alabiliyorsunuz. Ayrıca yazılımın kullanışlılığı sayesinde de geç kalma - erken çıkma töleransları, fazla mesai başlangıç zamanları ve oranları, senelik izinler, avans ve kesintiler, raporlu personeller gibi birçok data durumu da sistem üzerinden kullanıma hazır haldedir. Siz de personel takip sistemi üzerinden tüm bu bilgilere anlık olarak erişmek ve artık personellerinizi her kapsamda bilgiler dahilinde tutmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir, konuya ilişkin ayrıntılı bilgi alma olanaklarına sahip olabilirsiniz. Otomatik mail gönderme sayesinde ise yazılım içerisinde yer alan ürünlerin tamamını da anlık olarak görüntüleme ve sizlere ulaşmasına öncelik tanıyabilirsiniz. Sistem ayrıca duvara monte, turnikeye monte ve kapıya monte gibi olanaklar sunduğundan dolayı kapsamlı bir şekilde kullanım alanları yaratmaktan da geri kalmamaktadır.

Personel takip sistemleri konusunda pek çok Dünyaca ünlü markayı Türkiye distribütörü olarak sizlerle buluşturan Perkotek, alanında bir numara konumundadır ve en kaliteli güvenlik ekipmanlarını bizlerle buluşturmaktadır. Birçok ürünü alternatifleri ile sunan Perkotek, her keseye uygun ürün niteliklerini günümüze sunarak bizlere tam anlamıyla gerekli kullanım alanları yaratmaktan geri kalmıyor ve tüm ürünleri de kesenize uygun bir halde sunuyor. 55.000’in üzerinde müşteri kitlesiyle Türkiye’nin en büyük firması olan Perkotek, sektör üzerinde aktif görevini sürdürmekte ve kullanışlı ürünlerin tamamını da siz değerli kullanıcılara sunmaktadır. Bu sayede ise ürünlere ışık hızında ulaşma durumu söz konusu olacağı gibi, ürünlerin tamamını da deneme ve kullanma olanaklarına sahip olabiliyorsunuz.

Her geçen gün alanında daha fazla tercih edilen ve siz değerli müşterileri için alternatif ürünleri sunan Perkotek, personel takip sistemi konusunda da üstün sektör tecrübelerini sizlerle buluşturmak adına günden güne çalışmaktadır.

Bu haber toplam 2730 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT