1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Paykwik Nedir?
Paykwik Nedir?

Paykwik Nedir?

Güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan, ön ödemeli kart sistemi Paykwik'i yakından tanıyın...

A+A-

Paykwik kartı www.paykwikcard.org internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde ise kredi kartına gerek duymadan yani kredi kartını kullanmadan da güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan ve ön ödemeli bir kart sistemidir. Web dünyasının gelişimiyle birlikte güvenlik duvarları fazlaca önem kazanmıştır. Paykwik kart da yani bu güvenlik sorununu ortadan kaldırmak amacıyla sıkça söz ettirmektedir. Paykwik kart ülkemizde olduğu gibi ve tüm dünyada da olduğu gibi yaygın bir şekilde kullanılmakta olup ve ön ödemeli kart sistemi ile web alışverişlerinde ve güvenlik sorununu da ortadan kaldırmaktadır. Paykwik Nedir? yani web alışverişlerinizde kişisel bilgilerinizi hiçbir şekilde kullanmadan ve bankalar şeklinde aracı kurumlara borçlanmayarak yani harcamalarınızı rahat bir şekilde yapabilme hakkına sahip oluyorsunuz. Ancak ek olarak arzu ettiğiniz veya uygun bakiyeli ön ödemeli Paykwik kartını seçip ve harcamalarınızın da limitini de kendiniz denetim altında da tutabilirsiniz. Paykwik kart tek kullanımlık olup ve talep etmeniz halinde ise farklı bir kart üretilerek güvenlik seviyesi de üst seviyede tutulmaktadır. Böylece kredi kartında olduğu gibi bazı çekim sorunlarla da karşılama durumu ortadan kalkmaktadır.

Türkiye’de ve Avrupa’da yaygın bir şekilde kullanılan ve ön ödemeli sanal kart paykwik yatırım gibi hisse ile kazanç sağlamak isteyenlerden daha sonra gelen ve hisse kasaya göre de maksimum benzemekte olan bir karttır. Paykwik yardımıyla da bir oyun sitesinde veya oyun içi ödemelerde de kredi kartı bilgilerinizi kullanmanıza gerek duymaksızın hızlı ve güvenilir bir şekilde ödemelerinizi yapmak mümkün olur. Uluslararası ödemelerde ise bankanızı kullanmak yerine oldukça iyi ve kullanıcı ön ödemeli olan, sanal kartları tercih etmekte fayda vardır. Bu gereksinimlerden dolayı da Paykwik bu sorundaki açığı da kapatmak amacıyla üretilmiş olup ve yüksek donanımlı ve güvenlikli olan harf ve rakamlardan oluşturan kod numaraları yardımı ile ödeme işlemlerini yapmaya hak tanımaktadır.

Paykwik Nereden Satın Alınır?

Paykwik satın alırken resmi bayiler tercih edilmesi önerilir ve güvenli Paykwik ve hisse kasasının satışları için canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz. Paykwik satışlarını ise www.paykwikcard.org sitesinden hafta içi ve hafta sonu saat 09:00-24:00 arasında kesintisiz olarak yapılıyor. Paykwik kart ile yani bozdurabilir veya nakitte çevirebileceğiniz bir ön ödemeli kart sisteminden oluşmaktadır. Paykwik almak için banka havalesi ya da EFT ile işlemlerinizi tamamlamakta mümkün olmaktadır. Paykwik fiyatları ise Euro kuruna bağlı olarak yani fiyatlar uygun bir komisyon oranlarıyla satışa sunuluyor. Paykwik tercih sebeplerinden biri ise bu olmaktadır. Paykwik fiyatlarında ve ucuz paykwik satın almak için iletişime geçebilirsiniz. Paykwik son aşama da ise güvenli ve tercih edilen bir kart olmak ile birlikte, yaygın olmasından dolayı da oldukça her yerde kullanılabiliyor. Paykwik almak için whatsapp hattından, site üzerindeki canlı destek ve Skype adresinden de iletişime geçebilirsiniz. İşlem süresi ise ortalama 4 veya 5 dakika kadar sürerek ve süre sonunda paranızı alabilirsiniz.

Paykwik Avantajları Nedir

Satın alımı basit olmakta olup, riski kesinlikle yoktur yani Paykwik kodları ile tek kullanımlık olup ve sonlandırılmış olduğunda ise kullanamazsınız ve alınmış olan pin numaralarının ise 1 yıllık süresi bulunmaktadır. Bundan dolayı ise bu süre zarfında talep ettiğiniz zaman içerisinde kullanmak mümkündür. Ancak bir tek pin kodları ile yani Euro bazlı olduğundan dolayı kullandığınız gün içerisindeki Euro kuru üzerinden işlemler yapılmaktadır. Paykwik almanın ise olumlu yönde yanlarından biri ise kuşkusuz ki güvenliğimizi sonuna kadar sağlıyor olmasıdır. Paykwik'in bizlere sunmuş olduğu ön ödemeli yani online olarak yapılan para transferleri, para yatırma işlemleri veya ödeme sistemlerinin olması da bizi dolandırılmaktan koruyan bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu haber toplam 1880 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

3 Yorum