1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Paykwik Kodu
Paykwik Kodu

Paykwik Kodu

A+A-

Paykwik kodu, yeni nesil ön ödemeli kart sistemlerinin başında gelen paykwik kartın, içindeki bakiyeyi aktif etmenize yarayan kodudur. Para yatırma sistemleri geliştikçe, plastik bir ödeme kartı kullanmanıza gerek kalmadığı gibi, kredi kartınızın kodunu sitelerle ile paylaşmanız da artık gereksizdir. İşte paykwik kodu tam olarak burada devreye girmektedir.

İnternet üzerinden yapılan ödemelerde, yatıran kişinin bilgilerinden ziyade, kullan at bakiye mantığı ile alışverişler artık hem daha güvenli hem de daha hızlı. Üstelik uzun uğraşlar sonucunda aktif edilen, belge gönderilen aşamalarla uğraşmanıza gerek kalmadan, ihtiyaç halinde alıp kullanabilmektesiniz. Paykwik kodu tüm dünyada geçen bir ödeme sistemine ait olduğu için, kendini sürekli olarak yenilemektedir. Yüksek teknoloji ile desteklenmiş güvenlik önlemleri sayesinde, asla tahmin edilemeyecek bir sayı kombinasyonu kullanılmaktadır. Paykwik kodu satın aldığınız zaman size 16 haneli, içinde sayı, rakam ve özel karakterler olan bir kod gelmektedir. Size özel olarak üretilen paykwik kodları, kullanım süresi olarak tam 1 sene geçerlidir.

Paykwik kodu almak için hangi adımları izlemeliyim?

Paykwik kart satın almak istediğinizde yapmanız gereken ilk işlem satış fiyatlarına göz atıp, almak istediğiniz kart tutarına karar vermenizdir. Genel olarak paykwik kodu işleyiş şekli, ön ödemeli olarak para yatırıp, kullanmak istediğiniz kart tutarını satın almanız ile başlamaktadır. Aldığınız paykwik kodu kullandığınız andan itibaren, paykwik tutarı bakiyenize aktarılmaktadır. bu aktarım işlemi tamamlanıp, kullanıldıktan sonra, size gelen kod bir daha işe yaramamaktadır. İşte bu yüzden paykwik kart kodları tek kullanımlık olarak anılmaktadır.

Sistemsel olarak belirlenmiş tutarlar üzerinden satışı yapılan paykwik kart, herhangi bir siteyi denemek istediğinizde, düşük bir miktar olarak alıp test etmenize de olanak sağlamaktadır. Bu işlemi kendi kredi kartı bilgileriniz ile yapmak istediğinizde, ödediğiniz tutar ne kadar az olursa olsun, kart bilgileriniz sitede kalacağı için risk teşkil etmektedir. Oysa paykwik kodlarında size ait ne kişisel nede finansal olarak bir bilgi bulunmamaktadır. Ayrıca uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile satışını yaptığımız paykwik kartın resmi bayii olmamız sizler için ekstra önlem olmaktadır.

Ayrıntı bilgi için: https://www.paykwikcartal.com

Bu haber toplam 604 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT