1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Paykwik ile güvenli alışveriş
Paykwik ile güvenli alışveriş

Paykwik ile güvenli alışveriş

A+A-

Ayrıcalıklı ve güvenli hizmet esasına dayanan firmamız siz değerli müşterilerimizle 10 yıldır bir araya gelmektedir. Biz, Paykwik yetkili dağıtıcısı ve alt bayilerimize sürekli bir yenisini dahil ederek büyümek isteyen bir firmayız. Paykwik Türkiye Bayisi ve Türkiye yetkili satıcısı olduğumuz gibi bayilik vermek alanında da tek yetkili firmayız. Paykwik bayilik konusunda kalite standartlarımızın gerekliliklerini sağlayabilecek ve uzlaşma yapabileceğimiz yeni girişimcilerin yolunu açmak bizi her zaman mutlu edecektir.

Bu konuda size vermek istediğimiz tek tavsiye; bayilik başvurusu yapacağınız firmaların yetkili bayi olup olmadıklarını kontrol etmenizdir. Paykwik kurumsal sitesinde yer alan yetkili dağıtıcılar sıralamasında yer almayan firmalardan bayilik alınmamalıdır. Ayrıca bilinmelidir ki paykwik bayilik alabilmeniz için belirtilen birtakım koşullar yerine getirilmelidir. Gereken koşullar elde edildikten sonra paykwik bayilik hizmetinden birçok avantajla ve sorunsuzca yararlanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sektöründe uzman kadrosuyla 10 yılı aşkın süredir sizlere hizmet veren bizler paykwik gibi onlarca ön ödemeli kartı bünyesinde barındırmaktadır. Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek aklınıza takılan her türlü konuda sizlere yardım edebiliriz.

Paykwik satın al konusunda güncellenen fiyatları ve minimum komisyon oranına sahip fiyat politikamızla sizlere alışveriş keyfini güvenli ve ucuz bir şekilde sunmaktayız.  Şunu da belirtmek isteriz fiyatlarımız Euro kuruna paralel olarak değişebilmektedir. Ülke gündemindeki hareketlilik borsaya ve dövize de yansıyarak ciddi yükseliş ve düşüşler gösterebilmektedir. Fiyat politikamızda her hareketlilik paykwik fiyatları üzerinde değişiklik gerektirmez. Ancak yüksek iniş ve çıkışlar maalesef fiyatlarımıza da yansımaktadır.

Fiyatların yükseliyor olması sizleri endişelendirmesin çünkü ödeme yaptığınız noktada da yükleyeceğiniz para miktarı yükselecektir.

Sizleri de mutlu müşterimizde görmek dileğiyle. Paykwikle keyifli alışverişler dileriz.

Bu haber toplam 851 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT