PAYKWİK

PAYKWİK

A+A-

GTA hayatımın en önemli oyunu. Bıkıp, usanmadığım bu oyunun tüm çıkan versiyonlarını oynadım. Paykwik

Video dünyasının bence en başarılı oyunu. Aksiyon her oyununda katlanıyor, kendine özgü grafikleri, serinin kalite çıtasını daha da yükseltiyor. Oyuncunun her türlü istek ve özellik ekstralarını değerlendiren oyun firması serisine yenisini yine ekledi. Ben almayı düşünüyorum, ama kredi kartı ile alışveriş yapmak istemiyorum. Kredi kartı aidatı ödemek, alışveriş yaparken komisyonunun fazla olması pahalıya patlıyor.

Yeni gta serisini almak için alternatif yollar arıyordum, güvenilir ve ekonomik olması ön koşulumdu. Paykwik diye bir sanal karttan son zamanlarda çok söz edildiğini duydum fakat hiç araştırmamıştım. Çevremde online oyun oynayan arkadaşlara da sordum, onlar da paykwik kullanmayı düşünüyorlarmış. Paykwik ek masraf çıkarmadan alınan tek kullanımlık sanal bir kart. Tüm ödeme işlemlerinde sorunsuz ve güvenliği kendine ilke edinen paykwik satış bayileri internette paykwik kart alımını sağlıyor. 7/24 canlı destek sunan paykwik satış bayisi müşteri temsilcileri her türlü aklınıza gelen soruyu yanıtlayıp, çözüm sunuyorlar. Ödeme limiti 10 eurodan başlıyor, 500 euroya kadar yükseltilebiliyor. Benim 17 euroluk oyunu alabilmem için 20 euro yatıracaktım.

Paykwik satış bayisine limitimi yatırıp kart edinmek istediğimi söyleyince banka hesap numarası verildi. Parayı Türk lirası olarak yatırdım, günlük kurdan euroya çevrildi ve 16 haneli pin kodu gönderildi. Bu pin kodu harcamamı sağlayacaktı. İşlem tamamlandıktan sonra paykwik kartı sahibi oldum. Oyun satış sitesine girerek oyunu sepete atıp ödeme kısmına paykwik kartının pin kodunu girerek ödememin gerçekleştirilmesini sağladım. Ödeme 17 euro olarak yatırıldı. Kalan 3 euromu da tekrar paykwik satış bayisinden talep ettim. Banka hesabıma Türk lirası olarak hesaplanıp gönderildi. Ekstra kötü bir sürpriz olmadan oyunu satın almıştım.

 Kart bilgilerinin ele geçirilme riski olmadan güvenli alışverişim tamamlanmıştı.

https://www.paykwik.org

Bu haber toplam 1052 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT