1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Paykasa Sitesi Tavsiye
Paykasa Sitesi Tavsiye

Paykasa Sitesi Tavsiye

A+A-

Paykasa kartını kullanmadan önce güvenilir Paykasa sitesi üzerinden satın alma işlemleri gerçekleşmelidir. İnternet üzerinde ödemelerin yapılması ve sitelere para yatırım işlemlerin gerçekleşmesinde her açıdan güveni taşıyan Paykasa, ülkemizde sıklıkla kullanılan bir yöntem haline gelmiştir. Online olarak kullanılan bir yöntem olmasının yanı sıra, kredi-debit kartı bilgilerinizi vermeden size ödeme işlemlerinizi yapmanızı sağlar. Satın alma işlemleri pratik ve kolay yollardan halledilir. Bakiye halinde satışı sunulan kartları güvenilir olan site üzerinden aldıktan sonra, binlerce site üzerinde kartı kullanabilirsiniz. Bunun için Paykasa kartını satın alabileceğiniz site www.paykasaal.org olarak yer alır. Satın alma işlemlerinizi kolay şekilde zorlanmadan en pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İletişim ve bilgi almak için telefon ve e-posta adreslerini kullanarak, tüm merak edilenler içinde geri bildirim alınabilir.

Paykasa Kartın Satın Alma İşlemleri

Kartın satın alma işlemlerini yapmak için ilk olarak kartın bakiyesini ve bunun için ne kadar bütçe ayıracağınızı belirlemelisiniz. Limitler 10€’dan başlar ve 500€’dan 1000€’a kadar aralıklarla çıkmaktadır. Paykasa nereden alınır için ilgili miktarı belirledikten sonra, geçerli olan Euro cinsinin TL üzerinden karşılığını ödeyerek, satın alma işlemlerinizi kolay yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa’yı satın alacağınız site üzerinde geçerli olan yöntemler ile parayı yatırabilirsiniz. Bunun için güncel bilgileri almanızda yarar vardır.

Paykasa kartların satın alınma işlemlerinde bazı kullanıcılar ucuz Paykasa ödemelerini yapmak isteyebilirler. Temelde zaten Euro baz alındığında kur farkları TL karşısında belli olduğu için daha az bir limiti bulabilirsiniz. Hizmet koşullarında geçerli olan fiyat taleplerinden düşülerek sizlere daha uygun fiyatlarla güvenle kullanabileceğiniz bir Paykasa kart satın alma imkanı verilir. Böylece satın aldığınız kart bakiyesini, birçok site üzerinde ödemelerinizi yapmak için kullanabilirsiniz. 

Paykasa Kartını Satın Aldım. Şimdi Nasıl Kullanacağım?

Kartı satın aldıktan sonra size bazı bilgiler gönderilecektir. Gönderilen bilgiler Paykasa kartına ait olacak ve verilen bilgilerin dışında ekstra bir bilgi girmenize de gerek kalmayacaktır. SMS üzerinden ya da e-mail ile bu bilgileri alarak, Paykasa kartını kullanmaya başlayabilirsiniz. Paykasa satın al işlemlerinizin ardından kartın kullanımı için;

  • Paykasa kartlarının her birinde satın alan kişiye özel bir kodlama sistemi olur. Kodlama sistemi satın alan kişiye özeldir.
  • Kartın 16 haneden oluşmakta olan PIN kodu yer alır. Bu kodun yanı sıra 4 hanelik CVV kodu ile Son Kullanma Tarihi bilgileri de yer alır.
  • Siz Paykasa geçerli olan sitede ödeme yaparken Paykasa’yı seçtikten sonra geçerli olan bilgileri girmelisiniz. Banka bilgilerinizi ya da başka bilgileri girmenize gerek kalmaz.
  • Kartın bakiye miktarına göre ödeme yapabileceğinizi unutmayın. Kart bakiyesi bittiğinde artık kullanılmaz olur ve tekrar o karta bakiye yüklenmez

Size bunlara göre para yatırma işlemlerinizi ya da ödeme taleplerinizin her birini pratik ve güvenli bir şekilde Paykasa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bu haber toplam 1066 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT