1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Paykasa Satın Al
Paykasa Satın Al

Paykasa Satın Al

Alışveriş keyfinizi sadece 16 haneli bir PİN kodu ile güvenli hale getirmeniz mümkün. İnternetten üzerinden yapılan ödemelerde güvenlik açısından sıkıntılar çıkabilmektedir.

A+A-

Alışveriş keyfinizi sadece 16 haneli bir PİN kodu ile güvenli hale getirmeniz mümkün. İnternetten üzerinden yapılan ödemelerde güvenlik açısından sıkıntılar çıkabilmektedir. Bu durumda ise alternatif ödeme yöntemi Paykasa devreye girmektedir. Sende bir paykasa satın al ve internetten güvenli alışverişe başla.

İnternette en çok aratılan konular arasında paykasa yer almaktadır. Özellikle paykasa konusunda bilgi almak isteyen kullanıcılar, internette araştırma yapmaktadır. Biz de sizlere paykasa hakkında kısa bir bilgi verelim. İnternet üzerinden kredi kartı, banka kartı ile ödeme yapmaktadır. Ancak bu ödemeler güvenli olmayabilir, kullandığınız bilgisayarda risk bulunabilir ya da kredi kartı kullanmıyor olabilirsiniz. Bu durumda ise Paykasa yardımınıza koşmaktadır. Paykasa bir nevi ön ödemeli kart görevi görmektedir. ATM’den kartsız işlem ile havale, eft ya da kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa fiyatları 10 Euro, 20 Euro, 30 Euro, 50 Euro, 100 Euro, 150 Euro şeklinde gitmektedir. Alışveriş miktarınıza göre Paykasa kartı satın aldığınızda size tek kullanımlık kod verirler. Bu kod sayesinde alışverişinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Tekrar kullanım sağlamak için yeni kod almanız gerekmektedir. Sende internet üzerinden paykasal satın al işlemi yapabilirsiniz. Daha sonra satın alacağınız ürünü Paykasa kolaylığı ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca geride “Kart bilgilerim çalındı mı?”, “Param başkasının eline geçer mi?”, “Hesaplarıma biri bakar mı?” gibi şüpheler de kalmayacaktır.

Paykasa satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. İlk olarak güvenilir olmadığını düşündüğünüz sitelerden asla paykasa satın almayın. Ayrıca Paykasa ücretleri döviz kuruna göre ve sitelerin durumuna göre değişmektedir. Bu yüzden internet üzerinde ufak bir araştırma yaparak en ucuz paykasa kartını bulabilirsiniz. Kolaylıkla paykasa satın al işlemi gerçekleştirebilir, daha sonra bu kartınızı çeşitli platformlarda kullanabilirsiniz.

Bu haber toplam 1145 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT