1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Parmak izi programı
Parmak izi programı

Parmak izi programı

A+A-

Personel takibini doğru bir alanda sağlamak ve herhangi bir sorun yaşamadan işleyişe dahil olmak açısından önemli bir ürün olarak göze çarpan parmak izi programı, bu vade de önemli bir ürün teminatını da bizlere sunmaktadır. Her anlamda sizlere 60’dan fazla ürün ithal eden ve böylelikle uygun fiyatlardan alışveriş yapmanıza aracı olan Perkotek, her geçen gün yeni ürünleri de sizlere sunabilmek için önem arz eden bir yol izlemektedir.

www.perkotek.com sitesi üzerinden tüm parmak izi programı ürünlerini görebilir, buradan dilediğiniz ürünü kesenize uygun bir şekilde satın alabilirsiniz. Artık personellerinizi takip etmek, maaş hesaplamalarını yapmak, işe giriş ve çıkış saatlerini görüntülemek gibi pek çok ayrıntıyı sistem üzerinden kontrol edebileceksiniz.

+5000 kişiyi hafızasına kaydedebiliyor!

+5000 personeli tek bir cihaz altından kontrol etme ve bu aşamada da herhangi bir sorun yaşamadan işlemleri sürdürme şansı veren Perkotek, günümüzün en kullanışlı parmak izi programı ürünlerini satışa sunmaktadır. Sizler de bu alanda kullanışlı ürünlere sahip olmak ve en üstün vade de değerlendirme yapmak açısından hemen bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Dünyaca ünlü markalara distribütörlük yapan Perkotek, ayrıca kendi alanında da ithal ettiği ürün tiplerini satışa koyup, böylelikle kesenize uygun olan personel takip cihazları satın almanıza da yardımcı olmaktadır. Bir tıkla sitemize girişinizi yapın ve tüm ürünleri görüntüleme fırsatlarına sahip olun.

Bu haber toplam 720 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT