1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Parmak izi okuma
Parmak izi okuma

Parmak izi okuma

A+A-

Parmak izi okuma sistemi, genel kapsamda personelleri takip etme amacı ile kullanılan bir ürün tipidir. Avrupa’da sıkça yaygınlığını devam ettiren ürün tipi, zamanla ülkemiz genelinde de kullanım alanı oluşturdu. Temel olarak amacı personelleri takip ve var olan firmanızın sistem üzerinden kontrol altında tutulmasını sağlamaktır.

Kullanım alanı olarak personelleri ele alan parmak izi okuma sistemi pek çok alanda bizlere faydasını sunmaktadır. Sistem içerisinde yer alan yazılım sayesinde artık personellerin işe giriş ve çıkış saatlerinden, maaş hesaplamalarına kadar birçok işlemi düzene sokma durumu söz konusu olmaktadır. Bu sayede ise sistem tam anlamıyla %100’e kadar performans durumunu ortaya koyuyor, kitleler tarafından da beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Bilindiği üzere genel olarak büyük holdingler, personellerin giriş ve çıkış saatlerinin tanımlanması ve dışarıdan farklı kişilerin içeriye giriş yapamaması amacıyla bu sistemleri tercih etmektedir. Biz de Perkotek olarak, sizlere en kaliteli ve alanında kullanışlı parmak izi okuma sistemlerini sunuyor ve kullanım alanları yaratıyoruz. Belirlediğiniz kişilerin parmağını okutarak sisteme dahil etme durumu söz konusu olmakla beraber, artık tüm personellerinizin var olan giriş ve çıkışlarını dilediğiniz zaman mail olarak alabiliyorsunuz. Yazılım sizlere tam anlamıyla performans sunabilme doğrultusunda çalışmakta ve hiçbir sorunu da göz önünden kaçırmamaktadır. Turnike, duvar veya kapı gibi alanlara kolaylıkla monte edilebilen, tanımlı parmak okutmadıkça giriş izni vermeyen sistem sayesinde siz de çok daha kurumsal bir yapı içerisinde yer alabilir, kitleleri kontrol altında tutabilme olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Holdinglerin yanı sıra son dönemlerde spor salonları, yemekhane, havuz gibi dönemsel hizmetler sunan bölgelerde de parmak izi okuma sistemiyle karşılaşmak mümkündür. Birçok kişi var olan personel ve işletmeye üye olan kullanıcılarını daha sistematik bir alanda kontrol edebilme adına bu sisteme ihtiyaç duyabilmektedir. Biz de her kapsamda sizlere parmak izi okuma sistemi sunmayı ihmal etmiyor, birbirinden farklı ürünleri de web sitemizde sizlere listeliyoruz. Her keseye uygun olan bu ürün tiplerinden herhangi birisini satın alabilir ve tarafımızca kurulum aşamasına geçmesine de katkı sağlayabilirsiniz.

Kurulum ve montaj aşamalarından sonra ise teknik ekibimiz tarafından konu ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Siz değerli kullanıcılar için sunduğumuz parmak izi okuma sistemleri, tam anlamıyla istenen sonuçları almanıza yönelik olan bir ürün türüdür. Bu anlamda ise Türkiye’de fazlaca tercih edilen parmak izi okumayı siz de satın almak isterseniz, Dünyaca ünlü markalara Türkiye Distribütörlüğü yapan Perkotek’i tercih edebilirsiniz. Güvenlik ekipmanları konusunda pek çok alternatifi sizlere sunan ve ürünleri bu kapsamda listeleyen web sitemiz, ürünlerin tamamı hususunda sizleri bilgilendirebilme hususuyla alakalı bir telefon kadar uzaklığınızdadır.

Parmak izi okuma sisteminin temel olarak avantajları şu şekildedir;

  • Var olan personellerin giriş ve çıkış saatlerinden yola çıkarak, net maaş hesaplama yapma özelliği söz konusudur.
  • Daha kurumsal bir mantıkla ilerlemek adına fazlası ile katkı sunan bir ürün tipidir.
  • Dayanıklı ve çabuk bozulmayan bir özelliğe sahiptir. Bu sayede ise ürün çekiciliğini daha fazla ön plana çıkarmaktadır.
  • Dilediğiniz zaman sistem içerisinde yer alan hafızayı mail olarak bilgisayarınıza aktarabiliyor, kontrol altında tutabiliyorsunuz.
  • Sistem kendini devamlı yedekleme altında tuttuğundan dolayı veri kaybı yaşama olasılığı yoktur. Bu sayede ise sistemi tam anlamıyla grafikleriyle kullanma durumu söz konusu olur.
  • Günümüz teknolojisine fazlası ile uyumlu olan ürün tipi, kolay montaj ve kullanımla birlikte önde gelen güvenlik sistemlerinden bir tanesi konumundadır. 
Bu haber toplam 779 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT