1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Panjur Tamiri Hizmeti
Panjur Tamiri Hizmeti

Panjur Tamiri Hizmeti

A+A-

Panjur tamiri hizmeti genellikle herkesin zaman zaman ihtiyacı olan bir hizmet çeşitidir. Yılların getirmiş olduğu yıpranmışlık ve değişen iklim koşulları ile birlikte kullanım şekline göre de değişmekte olan panjur arızaları, ancak ve ancak en iyi bir panjur tamiri ustasına karşılaştığınızda bir daha sorun olmaktan çıkmaktadır. Panjur tamiri hizmeti almak isteyenlere bugün bir kaç öneride bulunacağız.

Panjur Arızaları Nelerdir?

Çoğu zaman panjur arızaları çeşitli sebeplerde olabilmektedir. Genellikle çoğu kişi panjur arızası yaşadığında şöyle sorular sorabilmektedir;

  • “Panjurum su alıyor ne yapmalıyım?”
  • “Panjur kolum kırıldı nasıl değiştirilir?”
  • “Panjurum açılmıyor, ne yapmalıyım?”
  • “Panjur kapanmıyor, ne yapmalıyım?”
  • “Panjur motoru arızalandı, kim yapar?”

Bu gibi sorunlar çoğu kişinin başına gelebilecek genel panjur arızalarıdır. Bunlardan farklı olarak otomatik panjur arızaları ya da diğer adıyla motorlu panjur arızaları bulunmaktadır. Genellikle motorlu panjurların motor mekanizması arızalanabilmektedir. Bu ve bunun gibi bir çok otomatik panjur tamiri sorunuyla karşılaştığınızda İstanbul’un Maltepe bölgesinde merkezi bulunan ve mobil tamir servisi ve onaylı sertifikaları ile garantili ve uygun fiyatlı hizmet veren İdris Usta ve ekibi ile tanışmanız gerekecektir. Umar Yapı işletmesi adı altında İstanbul’un hem anadolu hem de avrupa yakasına panjur tamiri hizmeti sağlayan İdris Usta ve ekibi, tüm işleri büyük bir ustalıkla ve titizlikle gerçekleştirmekte, kaliteyi en uygun fiyat ile müşterilerine sunmaktadır.

En İyi Panjur Tamiri Ustası

Neden En iyi? Diye sorular sorabilirsiniz. Şimdiye kadar 5000’den fazla müşterisine 1999 yılından bu yana 20 yıldır kesintisiz garantili panjur tamiri hizmeti sağlayan ve en iyi panjur tamiri ustası ünvanına sahip olan İdris Usta, www.panjurtamiri.gen.tr web sitesi üzerinden müşterilerine ulaşmaktadır. Ayrıca 7/24 kaliteli ve garantili panjur tamiri, pimapen tamiri, cam kapı tamiri, cam balkon tamiri, sineklik tamiri gibi konularda hizmet veren İdris Usta, aradığınız her an ve her vakit ulaşılabilir bir ustadır. Panjur ustalarından onu ayıran en yegane özelliklerden bazıları bunlardır. Motorlu panjur arızalarında da ustalıkla hizmet veren ve ekibinde bulunan herkesin, uzun yıllardır hizmet sağladığını aktaran İdris Usta, siz değerli müşterilerine büyük bir ustalıkla ve memnuniyetle hizmet sunacaktır.

Bu haber toplam 640 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT