1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Oyunculuğa İlk Adımı EYG Ajans ile Atın
Oyunculuğa İlk Adımı EYG Ajans ile Atın

Oyunculuğa İlk Adımı EYG Ajans ile Atın

A+A-

Geleceğiniz adına ne kadar endişeleriniz olabilir, gerçekten bir merak konusu olarak karşımıza çıkıyor bu durum diyebiliriz. Her ne kadar insanlar hayatlarına adına farklı kararlar alıyor olsalar bile, yine de o kararlar doğrultusunda devam etmiyorlar hayatlarına. Mesela baktığımız aman aslında birçok insanın hayali çok farklı ama yine de o insanlar önlerine çıkan fırsatı değerlendirip, çok başka şekilde yaşayabiliyorlar hayatlarını. Ajanslar mesela, bir yüz görüyorlar o yüz sahibini geliştirmek adına birçok farklı iş teklifinde bulunuyorlar o zaman ne oluyor o kişinin hayalleri tamamen rafa kalkıyor. Elbette yapılan işi asla hor görmüyoruz ama hayatımızda bu şekilde nüanslar olabiliyor.

EYG Ajans hayalleri gerçekleştirmek adına en iyi cast ajansları arasında diyebiliriz. Her ne kadar çoğu zaman insanlar ajanslara pek de parlak bakmasalar bile, bizler o ajanslar hakkında iyi düşünürsek bir şansımızı denemeliyiz diye düşünüyorum doğrusu. Mesela çoğu zaman insanlar kulaklarını tıkıyorlar bazı şeyleri, sizde bu gibi insanlara en azından kısa bir zaman kulak tıkayıp geleceğe bir adım atabilirsiniz. Hayallerinize giden yolda takılıp kalmamanız gerektiğini de unutmamalısınız, sonuçta bazı fırsatlar bazı insanların ayağına kırk yılda bir gelir, siz kırk yıl beklemeye razı mısınız?

Geleceğiniz adına vereceğiniz her karar sadece sizi ilgilendirirken, kimseyi dinlememelisiniz. Eğer yeteneğinizin ön gördüğü derecede istediğiniz ve aynı zamanda öz güveniniz bulunuyorsa, ajanslardan gelen teklifleri veya halihazırda bulunan teklifleri geri çevirmemelisiniz. Oyunculuk ajansları için özellikle de, piyasada aslında o kadar çok başarılı insan var ki ama maalesef kimileri korktukları için kimileri de cesaret edemedikleri için girişemiyorlar bu işlere. Aslına bakarsanız korkulacak bir durum yok ortada ama maalesef bahsettiğimiz yere geri dönüyoruz yine, insanlara gelecek planları çok daha farklı bir çerçeve üzerinde hazırlamış durumdalar. Bu bakımdan kimse bu işe de yeltenmiyor haliyle. Ama unutulmamalıdır ki, her şey kendi elinizde eğer bir şeyleri başarmak istiyorsanız öncelik olarak uykunuzdan fedakarlık edeceksiniz ve daha sonra düzenli çalışacaksınız. Eğer bu işleri kafanızda yerleştire biliyorsanız, son işlem olarak oyuncu başvuru formunu doldurmak olacaktır.

Bu haber toplam 2573 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT