1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Otopark Bariyeri
Otopark Bariyeri

Otopark Bariyeri

A+A-

Günümüz şartlarına göre otopark bariyeri fazlası ile kullanışlı bir hale dönüştü ve kitlelerin başlıca tercihi haline geldi. Var olan arsanızı bir otoparka çevirmek maksadı ile tercih edebileceğiniz bu sistem, aynı zamanda işletmenizin otopark alanında da kullanışlı alanlar sunmayı ihmal etmemektedir. Bu nedenden dolayı da günümüz şartlarında en çok tercih edilen ve öncülük alan ürünlerden bir tanesi olarak bilinmektedir.

Otopark bariyeri, üzerine parmak izi okuyucu sistem, kart okuyucu sistem veya yüz tanımlayıcı sistem eklendiği zaman sizlerin giriş ve çıkış izni verdiğiniz kitleler tarafından ücretsiz kullanılabilir; diğer kitlelere de ticaret amaçlı hizmet verme durumları yansıtılabilir. Bu nedenden dolayı da günümüz teknolojisine fazlası ile uyumlu olan bu ürün seçeneğini sizler de satın alabilir ve kullanım alanları yaratabilirsiniz. Birçok firma ve kuruluş, son dönemlerde otopark sistemine geçiş yapmış ve bu ürünleri layığı ile kullanabilecekleri alanlar oturtmuştur. 3 ila 6 metre boyutlarında değişebilen otopark bariyeri kolu, sizlere üstün nitelikler sunma konusunda da istenen hizmet durumunu sunmaktan geri kalmamaktadır. Ana gövdesi içerisinde ana kartı, yayları, besleme ünitesi, kontrol ünitesi ve motoru yer almaktadır. Ayrıca otopark bariyerine monte edilmiş olan fotosellerle beraber insan veya araç geçerken kolun üzerine inme olasılıkları engellenmektedir. Nitekim bu tip kazalardan sebep birçok kişi geçmişte hayatını kaybetmiştir. Düz bir alan üzerine 4 adet demir vidalı dübel vasıtasıyla monte edilen otopark bariyeri, flaşör bariyer kolun hareketiyle çalışarak etrafını uyarmaktadır. Otopark bariyer sisteminin çeşitleri şu şekilde değişim göstermektedir;

  • Uzaktan kumandalı otopark bariyeri
  • Kartlı, parmak izli veya yüz tanıma entegreli otopark bariyerleri
  • Bilet alma veya bilet vermeli otopark bariyer sistemleri
  • OGS, HGS veya SGS otopark bariyer sistemleri

Her geçen gün daha fazla yaygınlaşan ve Perkotek olarak sizlere birbirinden farklı alternatifleri ile sunduğumuz bu ürün seçeneklerini sizler de sipariş verebilir, en kapsamlı şekilde kullanım alanları yaratabilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar pek çok kişi tarafından kullanılmış ve tercih edilmiş olan bu ürün seçeneklerini sizlere ulaştırma raddesinde sıkı çalışma örneklerini günümüze sokan Perkotek, alternatif ürünleri de web sitesi üzerinden sunmaktan geri kalmamakla beraber ürünün kullanışlı bir yapıda tercih edilmesini sağlamaktadır. Siz de ışık hızında bir ürün satın almak ve tüm ürünlerle alakalı bilgiler almak açısından müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve Dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü yapan firmamız üzerinden otopark bariyeri ürünleri ile alakalı tüm fikirlere ulaşabilirsiniz.

Günümüz şartlarında fazlası ile kullanışlı olan bu ürün seçeneği, 4 farklı sistem türü ile çalışmakla beraber, sizlerin “ne şekilde” kullanacağı durumuna da öncülük etmeyi ihmal etmemektedir. Böylesi bir hizmet anlayışı düşünüldüğü zaman ise, her daim sizlerin konforlu ve kullanışlı alanlar yaratmasına da öncülük eden bir firmamız söz konusudur. Alanında profesyonel hizmetleri sizlerle buluşturan Perkotek, var olan tüm ürünleri alternatif seçeneklerle sıralama noktasında sıkı çalışmalar yapmayı da ihmal etmemektedir. O halde sizler de dilediğiniz ürünü satın alma aşamasında bizle iletişime geçin ve stoklarımızda yer alan tüm otopark bariyerleri ile alakalı kapsamlı bilgiler alabilmenin keyfini sürün. Sizlere bir telefon kadar uzaklıkta olan firmamız, merak ettiğiniz tüm konular ile alakalı da ayrıntılı fikir ve düşünceler sunmayı ihmal etmeyecektir. Bu anlamda hemen bizleri arayabilir, konuya ilişkin ayrıntılı ve detaylı bilgilerin yer aldığı bilgileri elde edebilirsiniz. Perkotek olarak, en kaliteli otopark bariyeri sistemlerini sizlere ulaştırma konusunda sıkı çalışmalar ortaya koyuyoruz.

Bu haber toplam 794 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT