1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Otel kilit sistemi
Otel kilit sistemi

Otel kilit sistemi

A+A-

Otel kilit sistemleri günümüz teknolojisi için fazlası ile kullanışlı bir ürün tipi olmakla beraber, eski dönemler de kullanılan anahtarlık gibi sistemlerin aksine çok daha kullanışlı ve kapsamlı bir ürün olarak göze çarpmaktadır. Bu nedenden dolayı da oda kapılarına takılan sistem ürünü, tam maksadı ile sizlere kesin ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Temic ve Mifare olarak adlandırılan kartları okuyan bu sistem, aynı zamanda 4 kalem pil ve adaptörle çalışma olanaklarına sahiptir. Otel kilit sistemi kasa yapısı şık görünümlü olan bir sistem olmasının yanı sıra, çok sağlam bir yapıya sahiptir. Paslanmaz çelik bir malzemeye sahip oldukları için her ortam alanında uygun bir kullanım durumu yansıtmayı da ihmal etmemektedir. Montajı basit ve kısa zamanda kapıya uygulanabilme olanaklarına sahiptir. Herhangi bir temasa girmeden, 8-10 cm arasında ki mesafeden direkt olarak cihazın okuma durumu söz konusu olur, böylelikle sistem sizlere kesin ve kalıcı sonuçlar sunmayı da ihmal etmez. Üzerinde yer alan batarya seviyesi azaldığında da sizlere sesli uyarılar da bulunur ve pilin bitmesi durumlarında da sizlere ekstradan sunduğumuz anahtar ile kapı geçiş yapılabilmelerine olanak tanınır. Ayrıca otel kilit sistemleri içerisinde yer alan admin kartı ile de cihazları direkt olarak bilgisayara yansıtma ve kontrol etme şansına sahip olabilirsiniz. Böylelikle otel otomasyon programı üzerinden oda dolulukları ve müsaitliği ile alakalı bilgiler alma durumuna sahip oluyorsunuz. Sistem türü günümüzde pek çok kişi tarafından sevilmekte ve ilgi görmektedir. Bu nedenden dolayı da makul bir ortam da kullanım durumu yansıtıldığı vakit kesin ve kalıcı sonuçlar alma durumu da söz konusu olabilmektedir.

Siz de Perkotek güvencesi ile bu ürünleri satın almak ve kullanım alanları yaratmak isterseniz hemen bizimle irtibata geçin. Her daim “müşteri odaklı” çalışan firmamız, sizlere en kullanışlı otel kilit ürünlerini de alternatifleri ile sıralamayı ihmal etmeyecek, bu kapsamda da üstün ürün niteliklerinden faydalanabileceğiniz ortamlar yaratacak. Bir tık kadar uzağınızda olan Perkotek, her geçen gün yeni ürün seçenekleri ile sizlerin karşısına çıkmaktadır.

Bu haber toplam 964 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT