1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Osmanlı hiç bu kadar iyi sembolize edilmemişti!
Osmanlı hiç bu kadar iyi sembolize edilmemişti!

Osmanlı hiç bu kadar iyi sembolize edilmemişti!

A+A-

dirilis-taki.jpg

Diriliş Takı 20 Yıldır Gümüş Sektöründe Üreticilik Ve Toptancılık Yapmaktadır. Gümüş Sektöründe Kazanmış Olduğu Tecrübeyle Tüketicinin Ne İstediğini Çok İyi Kavrayan Diriliş Takı Hayallerinizi Gümüşle Birleştirerek Gerçeğe Dönüştürmektedir. Diriliş Takı’nın Hayal Dünyasındaki Yeni Ürünlerde Osmanlıyı Ve Selçukluyu Anlatan Erkek Aksesuarları Bulunmaktadır. Tarihin En Derinliklerinden Demir Dağları Eriten Oğuz Kağan Soyundan Başlayarak Kayı Boyundan, Osmanlı Motiflerine, Arması, Tuğrası Ve Selçuklunun Kartal Desenlerinden, Devlet Armasına Kadar Selçukluyu, Osmanlıyı Ve Günümüz Türkiye’sini Çok İyi Sembolize Eden Erkek Aksesuarları Tasarlamıştır. Gümüş Yüzük, Bileklik, Kolye, Tespih Kategorilerinde Geniş Ürün Yelpazesine Sahiptir.

Tarihin Her Köşesinden İzler Barındıran Aksesuarlarımızın Tasarımında Geçmiş Yaşanmışlıklardan Esinlenilmiştir.  Örneğin Ergenekon Destanı'nda Bozkurt, Öteki Türk Destanlarında da Olduğu Gibi, Ön Planda Ve Baş Roldedir. Bu Kez Türklere Yol Göstericilik, Kılavuzluk Yapmaktadır. “Gök Yeleli Bir Bozkurt Çıktı Ortaya; Nereden Geldiği Bilinmeyen. Bozkurt Geldi, Türk'ün Önünde Dikildi, Durdu. Herkes Anladı Ki Yolu O Gösterecek. Tanrı Türk’ü Korudu Bozkurt Yürüdü; Ardından Da Türk Milleti. Ve Türkler, Bozkurt'un Önderliğinde, O Kutsal Yılın, Kutsal Ayının, Kutsal Gününde Ergenekon'dan Çıktılar.” Ve Böylece Türk Destanlarına Konu Olan Bozkurt’un Kullanıldığı Baş Parmak Yüzük Modelleri Tasarlanmıştır. Ay Yıldız Ve Bozkurt’un Birleştirildiği Desenler Kullanılmıştır.

Osmanlı Tarihinden İzler Barındıran Bir Diğer Sembol İse Kayı Boyu Sembolüdür. Osmanlı Devleti’ni Kuran Osman Gazi Ve Ataları, Oğuzların Kayı Boyu’ndan Bir Kabileye Mensuptular. Kayı Kelimesi, Kelime Anlamı Olarak Güç, Kuvvet Ve Kudret Sahibi Demektir. Kayı Boyunun Damgası, İki Ok Ve Bir Yaydan Oluşmaktadır. IYI Şeklindedir Ve Bu Sembol En Çok Tercih Edilen Modellerimiz Arasına Girmektedir. Tarihin Yansıtıldığı Envai Çeşit Ve Modelin Bir Arada Olduğu, Sizlerinde Çok Beğeneceğini Düşündüğümüz Geniş Ürün Yelpazemizi Görmek İsterseniz www.dirilistaki.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber toplam 2727 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT