1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Örgü Modelleri Ve Elişi Örnekleri İle Zamanınızı Değerli Kılın
Örgü Modelleri Ve Elişi Örnekleri İle Zamanınızı Değerli Kılın

Örgü Modelleri Ve Elişi Örnekleri İle Zamanınızı Değerli Kılın

A+A-

Hazır giyimlerin dışında, el örgüleri ile kolay ve pratik örgüler yaparak farklı tarzda giyim şekli oluşturulabilir. Bu örgülerin yapılması el becerisine göre değişir. Tığ ve şiş el becerilerine göre hazırlanmış örgü model örnekleri mevcuttur. Her zevke ve renge uygun yünlü örgü modelleri ile farklı görsellikler yakalanabilir.

Örgü modelleri https://1yumak.com/orgu-modelleri/  her kıyafet giyimi için örülebilir ve hazırlanabilir. Örneğin; örgü kız etek modelleri, erkek bebek yelekleri , şapka, kazak, bot, pantolon, atkı, eldiven, hırka vb. gibi. İçinde bulunulan mevsim havasına uygun olarak belirlenmiş trend modeller vardır. Bu modeller soğuk kış günlerinde de giyilebilir aynı zamanda baharlık olarak da hazırlanabilir. Örgü modellerinin trendi olan etek işleri her dönemde trendini korumuştur. Çeşitli ve farklı örnek modellerine ulaşmak için site üzerindeki örgü kategorilerine bakılmalıdır. Resimli ve videolu anlatımları ile örgüler daha kolay ve kısa bir zaman sürecinde yapılacaktır.

Yetişkinler dışında bebek örgü modelleri https://1yumak.com/bebek-orgu-modelleri/  de mevcuttur. Bebek modellerinde, hırkalar ve yelekler trend olmuştur. Renkli ve değişik modelleri ile el becerilerine göre hazırlanmış örgü örnekleri bulunmaktadır. Bebek patikleri, eldivenleri, şapkaları vb. örnek modelleri de kategoriler içerisinde yer almaktadır. Bebeklerin yaşına ve beden yapısına göre hazırlanmış model çeşitlerini bulabilirsiniz. Her mevsime özel sezon örgü modelleri ile kategori listesi yenilenmektedir.

www.1yumak.com sitesinin sunduğu örnek modelleri ile daha önce karşılaşmadığınız örgü modellerini bulmak kaçınılmaz. Her zevke ve tarza uygun hazırlanmış renkli ve videolu anlatımları ile yapımı zor görünen örgü modellerinin hazırlanışı kolay bir hal almıştır. Her gün bir yenisi eklenen örgü modelleri ile merak edilen örneklerin bulunması kolaylaşmıştır. Hazır içerikler ile örgü model araması yaparak galeri ve yüklenen videolar üzerinden modellerin yapılışı istenilen zamanda takip edilebilir.

1yumak.com | Örgü Modelleri Ve Elişi Örnekleri

Kaynak: Örgü Modelleri Ve Elişi Örnekleri İle Zamanınızı Değerli Kılın

Bu haber toplam 16406 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT