1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Online Numara Sorgulama Hizmeti
Online Numara Sorgulama Hizmeti

Online Numara Sorgulama Hizmeti

A+A-

2006 yılında internet üzerinde rehber ve e-ticaret alanı ile faaliyete başlayıp, 2018 yılında online olarak insanların bilinmeyen numaraları öğrenmesinde yardımcı olan bu site bünyesinde 8000 civarı firma bilgisi bulunan bir platform olarak kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görmüştür. Kişiler, numara veya firma sorgulama işlemi yaparak banka şubeleri, avukat büroları, eczaneler, hastaneler, otobüs ve uçak acente firmaları, petrol ofislerinin numara, adres bilgileri ve sosyal medya platformlarına hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmaktadır.

Sitede güncel haberler kısmından bilgi edinmek mümkündür. Bunun yanında en çok kullanılan sekmelerden birisi numara sorgulama olmuştur. Kişi, bilinmeyen numarayı yazıp sorgula kısmından bilgilere hızlıca ulaşabilmektedir.

Ayrıca kaliteli ve güvenli bir alt yapıya sahip olan bu hizmet, kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu firma rehberi hizmeti sayesinde kişiler firmalarını yayınlatmakta ve işlerini daha çok büyütmektedir.

Platformun, popüler firmalar listesi bulunmaktadır. Bu listede hangi firmaların olduğu ve bu firmaların bilgilerinin bulunduğu kısmı yerel arama butonunun altındadır.

Bu site son zamanlarda en çok tercih edilen sorgulama hizmeti platformlarından birisi olmuştur.

Konum ve Sektör İle Sorgulama

Veri tabanına daha kolay ulaşmak için kişi şehrini yerel arama ile belirler. Ardından sektörler seçilir. Bunlar; alışveriş, banka, eğitim, denizcilik, enerji, eğlence, gıda, tekstil gibi sektörlerdir. Kişi aradığı kategoriyi seçerek daha hızlı ve pratik bir şekilde bilgilere ulaşmaktadır.

Üye Olma ve Firma Ekleme

Siteye giriş yapıldığında hemen üye ol sekmesinden üyelik için istenen kullanıcı adı, şifre, doğum tarihi gibi kişisel girilir ve üyelik sözleşmesi okunup işaretlenir. Eğer istenir ise kişi gelişmelerden e-posta ile bilgi alabilmektedir. Üye işlemlerinin ardından firma eklemek için sitedeki yönergeler izlenir. Firma eklenir ve kullanıcıların bilgisine sunulur.

Platforma firma eklenmesi, diğer kullanıcılara kişinin kendi firmasını tanıtma fırsatı yaratmaktadır.

Sorgulama Hizmetine İletişim Kolaylığı

Kişi, hizmet hakkında sorularının hızlı bir şekilde yanıt bulduğu iletişim sekmesinden adı, soyadı, e-posta bilgileri ile mesaj iletilebilir ve yanıt alabilir. Kullanıcılar, bu sorgulama hizmetini diğer sosyal medya platformlarından da (Facebook, Twitter, Youtube) takip edebilir, gelişmelerden haberi olabilir.

 

Bu haber toplam 2470 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT