1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Ön Ödemeli Kartlar: Paykasa Kart
Ön Ödemeli Kartlar: Paykasa Kart

Ön Ödemeli Kartlar: Paykasa Kart

A+A-

Ön ödemeli kart sistemleri internetteki çok büyük bir ihtiyaca cevap veriyor. Çok hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapılmasını sağlayan ön ödemeli kartlardan bir tanesi ise Paykasa kart. Peki, bu sistemi kullanmanın sağladığı avantajlar nelerdir?

Ön ödemeli kart sistemlerinden, Paykasa kartlardan faydalanmanın sağladığı en önemli avantaj kişisel bilgilerin korunması olarak gösterilebilir. Kartı yetkili satıcısının sunduğu 10 Euro gibi düşük bir rakamdan başlayan ve daha yüksek miktarlara çıkan miktarlarda satın alabiliyorsunuz. Satın alma işleminiz sonrasında size yollanan 16 haneli e-pin kodu ise, kartın geçtiği her ortamda alış veriş yapabilme olanağı sağlıyor. Örneğin oynadığınız bir oyunda ek özellikler satın almak istiyorsanız ama isminizi, kredi kartınızı ve ödeme bilgilerinizi vermeye çekiniyorsanız, Paykasa ve onu tanımlayan 16 haneli pin kodunu kullanarak ödemenizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Böylece özel bilgilerinizi vermeden ve riske atmadan kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Bu kart ile birçok oyun sitesinin yanında dünyanın ende gelen alışveriş sitelerinden ve internetteki diğer ortamlardan alış veriş yapabiliyor olmanız da önemli avantajlardan bir tanesi. Yani tek bir ödeme yöntemini kullanarak, binlerce siteden hızlı ve güvenli bir şekilde alış veriş yapabilirsiniz.

Paykasa kart satın al seçeneğini kullanmak da çok kolay.  Tek yapmanız gereken satış yapılan sitede sunulan miktarlardaki kartlar içinde ihtiyacınız olanı tespit etmek ve sitede tarif edilen adımları izlemek. Böylece saniyeler içinde çok sayıda siteden en güvenli ve hızlı şekilde alış veriş yapmanızı sağlayan karta, e-pin koduna sahip oluyorsunuz.

Bu haber toplam 854 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT