1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Oltu ve Kehribar Tesbih Modelleri Takžhan'da Sizleri Bekliyor
Oltu ve Kehribar Tesbih Modelleri Takžhan'da Sizleri Bekliyor

Oltu ve Kehribar Tesbih Modelleri Takžhan'da Sizleri Bekliyor

Günümüzde erkekler tarafından en çok tercih edilen ve rağbet gören aksesuar tartışmasız oltu ve kehribar tesbih modelleridir.

A+A-

Günümüzde erkekler tarafından en çok tercih edilen ve rağbet gören aksesuar tartışmasız oltu ve kehribar tesbih modelleridir. Tesbih günümüzde ibadet alanında kullanıldığı gibi aksesuar için de kullanılmaktadır. İbadet alanlarında kullanılan tesbihler 99'luk tesbih olarak bilinir. Aksesuar olarak kullanılan tesbihler ise 33'er eşit parçadan oluşmaktadır. Oltu ve kehribar tesbih ürünlerinin en şık tasarımına sahip modelleri Takıhan'ın ürünleri arasında bulunmaktadır.

Sizlerde hediyelik veya kullanmalık tesbih arayışındaysanız ilk durağınız Takıhan olmalı. Fosil Tesbihler Tesbihin değerli isimlerinden olan fosil tesbihler, üretilmek için kullanılan maddeler sonucunda değeri yüksek olan tesbih çeşitleridir. Yıllar süren oluşumlar sonucunda çok az sayıda bulunan fosil tesbihler değerli kabül edildiği gibi oldukça da kıymetlidir. kehribar-tesbih Kehribar Tesbih ve Özellikleri

Kehribar tesbih modelleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi erkekler tarafından en sık tercih edilen aksesuarlardandır. Fosil tesbihler arasında kehribar tesbih, oltu tesbih ve lüle taşlı tesbih modelleri yer almaktadır. Tesbihlerin şahı olarak adlandırılan kehribar tesbih, çam ağacının fosilleşmiş olan reçinesinden üretilmektedir. Yarı saydam özelliğine sahip olan kehribar ayrıca kolay kırılan bir maddedir. Çam ağaçlarının yanı sıra tropik çiçekli ağaçların reçinesinden de üretilebilmektedir. Kehribarın oluşabilmesi için uzun yılların geçmesi gerekmektedir. Direkt üretilemeyen kehribar bu sayede değerli sayılmaktadır. Çeşitli özellik ve renklere sahip olan kehribar, tesbih olarak üretildiğinde de kendine ait bir şıklık sürdürmektedir.Ayrıca kehribar; sıkma, ateş, damla ve zar kehribar olarak bir kaç çeşite ayrılmaktadır.

Oltu ve Kehribar Tesbih Takıhan'dan Alınır

Gümüş yüzük, alyans, kolye, oltu tesbih ve kehribar tesbih modelleriyle müşterilerine hizmet sunan Takıhan; gelişmiş e-ticaret sistemiyle internet üzerinden de hizmetlerini sürdürmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Takıhan; edindiği hizmet başarısıyla sektöründe güvenilir lider firmalar arasında yer almaktadır. Sizlerde hediyelik takı, gümüş ve tesbih ürünlerine sahip olmak istiyorsanız Takıhan'ın web adresini hemen ziyaret edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için : www.takihan.com

Bu haber toplam 2864 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT