1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Okey Oyna Sitesi İle Sen De Ücretsiz Okey Oyna
Okey Oyna Sitesi İle Sen De Ücretsiz Okey Oyna

Okey Oyna Sitesi İle Sen De Ücretsiz Okey Oyna

​​​​​​​Okey Oyna oyunu ile siz de istediğiniz her an okey oynayabilirsiniz. Bilgisayar ya da masaüstünden indirebilir hesap açarak ya da açmadan misafir olarak bu eğlenceye siz de katılabilirsiniz.

A+A-

Okey Oyna oyunu ile siz de istediğiniz her an okey oynayabilirsiniz. Bilgisayar ya da masaüstünden indirebilir hesap açarak ya da açmadan misafir olarak bu eğlenceye siz de katılabilirsiniz. Oyun kuralları online okey oyna için de gerçek hayatta oynadığınız oyunla aynıdır. Sarı, kırmızı, yeşil ve siyah renkli taşlardan oluşan 106 adet taş bulunur. Önemli olan elinizde taş kalmaması olacaktır. Bunun için planlı ve stratejik ilerlemelisiniz. İyi bir okey oyuncusu olmak istiyorsanız bunun ilk şartı ortaya atılan taşları iyi analiz edebilmektir. Her taştan bir adet daha bulunur. Size lazım olan taşı yakaladığınızda kullanmalısınız.

Tavla Oyna Sitesi İle Sen De Ücretsiz Tavla Oyna

Tavla Oyna günümüzde en çok oynanan oyunlardan biridir. Tavla oyna stratejik düşünmeyi ve planlı bir şekilde ilerleme sağlama öngörüsü kazandırır. Birden fazla tavla türü vardır. Bunlar: Osmanlı, Kız tavlası, İzmir gibi… Tavla iki kişinin karşılıklı oynayabileceği bir oyundur. Kökeni çok eski dönemlere dayanmaktadır. Bir rivayete göre satranca rakip olarak çıktığı söylenir. Oyun damalı bir tahta üzerinde taşlar yerleştirilerek oynanır. Bu taşlar iki farklı renktedir. 15 siyah ve 15 adet de beyaz taş bulunur. Her oyuncunun kendi hanesine seçtiği rengin pullarını sıralaması gerekir. Oyundaki amaç rakibe göre rakip pulları toplayamadan kendi hanesine tüm pulları geçirmektir.

Batak Oyna Sitesi İle Sen De Ücretsiz Batak Oyna

Batak Oyna sitesi ile yıllardır ülkemizde çok popüler olan bu oyunu siz de öğrenebilirsiniz. Uygulama ve siteye giriş yapıp indirerek ise oyuna dahil olabilirsiniz. Batak oynamanız için dört farklı kişiye ihtiyacınız vardır. Bu dört kişiyi topladığınızda seçeceğiniz batak türlerinden birini oynayabilirsiniz. Batak bir kağıt oyunudur. Edindiğiniz bir deste iskambil kağıdı ile batak oynayabilirsiniz. Tüm kağıt oyunlarında nasılsa bu oyunda da kartlar dağıtılarak oynanır. Batak oyna amacı elinizdeki 13 kağıtla en fazla oyunu kazanmanızdır. Kartlar üzerinden puanlar hesaplanır ve en yüksek puanı olan kazanır. Tüm kartların değeri aynı değildir.

Daha fazla oyun oynamak için oyunlaroyna.org sitesini ziyaret ede bilirsiniz.

Bu haber toplam 1226 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT