1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Öğretmenler Gününe Özel Ajanda Nasıl Olmalı?
Öğretmenler Gününe Özel Ajanda Nasıl Olmalı?

Öğretmenler Gününe Özel Ajanda Nasıl Olmalı?

A+A-

Öğrencilik dönemlerinde çoğu şey üzerinden zaman geçtikçe unutulsa da öğretmenler unutulmaz. Öğretmenlerimizin öğüt verici sözleri, bizi cesaretlendirecek konuşmaları, hoşgörüsü ve bize davranışları unutulmaz. Özellikle en sevdiğimiz öğretmen ile birlikte geçirilen vakitler, öğretmenler günlerinde verdiğimiz hediyelerin yüzünde oluşturduğu gülümseme kolay kolay unutulacak gibi değildir zaten. Bu yüzden hazır öğrenci iken ve öğretmenlerimiz ile birlikteyken karşılıklı iyi zaman geçirmeli, onu sene de bir gün de olsa ufak bir hediye ile sevindirmeliyiz.

Öğretmenlerin en çok kullandığı nesne olan ajandalar, onlar için çok güzel bir hediyedir. Sıklıkla kullandığı için ihtiyacı olan bir hediye olacaktır. O yüzden alacağımız ajandanın diğer ajandalardan farklı olması gerekir. Öğretmenimize sıradan ajandalardan ise kişiye özel not defteri yaraşır.

Özel Öğretmenler İçin Onlara Özel Not Defterleri

Öğretmenler günü hediyeleri içerisinde öğretmenlerin en çok ihtiyaç duyduğu bir eşya olan ajanda almayı tercih ettiniz. Harika bir seçim! Şimdi sırada nasıl bir ajanda seçeceğiniz var. Ajanda kişiye özel olmasının yanında, öğretmeninize uyum sağlayacak bir ajanda olmalıdır. Mesela erkek öğretmeninize çiçekli böcekli ajanda defterler pek uygun olmaz. Kadın öğretmeninize ise üzerinde bıyık figürü olan bir ajanda hiç uygun olmaz ve üstüne üstün çok yanlış anlaşılabilirsiniz.

Öncelikle öğretmenlerimiz çok düzenli, planlı ve programlıdırlar. Çok yoğun çalıştıkları için günlerini, derslerini planlamaları gerekir. Bu sebepten dolayı öğretmeniniz için isme özel organizerli ajanda defter ve kalem seti tercih edebilirsiniz. Öğretmeniniz ister kadın ister erkek olsun, branşı ister matematik ister Türkçe olsun kesinlikle uygun bir hediye olacaktır.

Özellikle kadın öğretmenler için uygun bir ajanda olan çantalı anahtar kilitli ajanda defterler tam onlara göre. Şık tasarımı ile tam bir portföy çanta görünümü olan ve aynı zamanda anahtar kilitli bir ajanda olan bu kişiye özel not defterleri çok özel ve çok güzel! Siyah joker bir renk olsa da diğer renkler de göz kamaştırıyor. Tüm kadın öğretmenlerin hayali olabilir!

Erkek öğretmeniniz için genellikle deri kapaklı olan ajandalar yerine ahşap kapaklı kişiye özel ajandalardan tercih edebilirsiniz. Üzerinde Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün bulunduğu isme özel not defteri özellikle öğretmenler günü için çok hoş bir hediye olabilir.

Bu haber toplam 1133 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT