1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Ödüllü Bir Temizlik Şirketi İle Tanışmak İster Misiniz?
Ödüllü Bir Temizlik Şirketi İle Tanışmak İster Misiniz?

Ödüllü Bir Temizlik Şirketi İle Tanışmak İster Misiniz?

A+A-

Temizlikyolda.com; Ev Temizliği, Kuru Temizleme, Halı Yıkama ve diğer temizlik ihtiyaçlarınız için kurulmuş ödüllü bir internet şirketidir. İnsanlar için eskiden beri süre gelen en önemli şeylerden biri olan temizlik, ilk olarak insan sağlığı daha sonra çevre için önemli bir yere sahiptir. Vücut temizliğini yapmak için kimseye ihtiyaç yoktur fakat ev temizliği - ofis temizliği, kuru temizleme, halı yıkama ve diğer hizmetler için bir şirkete ihtiyaç vardır. Günümüzde bu işler için fazla vakit ayırmak gerekirken imkan ve zaman olmadığında bir şirketle çalışmak işimizi kolaylaştırır. Ama güvenilir bir şirket bulmak çok zordur.

Vaktinde teslim olacak mı? Temiz oldu mu? Fiyatı uygun mu? Aklımızda bir sürü soru kalmakla birlikte işimizi tamamlayamamak büyük sıkıntıdır. İşte o soruları artık tamamen kafanızdan silebilirsiniz. Temizlikyolda.com sizin güveninizi sarsmayacak ödüllü bir şirket olmanın yanı sıra size sunduğu hizmetlerle bu işin nasıl başarılı bir şekilde yapıldığını göstermekte. İstanbul’un neresinde oturursanız oturun size bir tık uzaklıkta bu hizmetleri sunmakta. Temizlikyolda.com un hizmetlerini detaylı bir şekilde anlatabiliriz.

1. Kuru temizleme

Kuru temizleme yapılacak bir kıyafetiniz var ve bunu nereye, ne zaman, nasıl vereceğinizi bilemiyorsunuz. Bunu düşünmeye gerek kalmadı Temizlikyolda.com a direk girip orda kuru temizleme butonuna tıkladığınızda sepetinizi oluşturup sizin ayağınıza kadar hizmetinizi getirmekte ve sizi büyük bir yükten kurtarmakta. Üstelik ücretlerinden kampanyalı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

2. Ev temizliği- Ofis temizliği

Çalışan bir bayan veya erkek, ev hanımısınız ama çocuklarınızla ilgilenmeniz lazım, öğrencisiniz ve dersleriniz mevcut evi ya da iş yerini temizlemek için vaktiniz olamayabilir yada o anda hasta olabilirsiniz işte yine burada ihtiyacınıza güvenilir bir şirket yetişebilir. İster cep telefonundan, ister tablet ve bilgisayarlarınızdan Temizlikyolda.com a girebilir oradan Ev / Ofis Temizliği seçip ihtiyacınıza uygun sipariş oluşturup evinizin ya da ofisinizin kısa sürede nasıl temizlendiğine şahit olabilirsiniz.

3. Halı/Koltuk yıkama

Temizlikyolda.com bir hizmeti daha size sunmakta. Halılarınızı adresten teslim alıp ücretsiz servisle size geri iade etmektedir. Halılarınızın temizliği m2 fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır. Koltuk yıkamada koltuğunuzun türüne göre fiyat belirlenmektedir.

4. Perde Yıkama, Çamaşır Yıkama ve Diğer Hizmetler (Ütüleme, İlaçlama)

Temizlikyolda.com size sadece saydığımız hizmetlerin yanı sıra aynı zamanda perde yıkama, çamaşır yıkama, ilaçlama ve ütüleme hizmetinde de yardımcı oluyor. Perde yıkamada yine servis ücreti, monte ücreti, sökme ücreti vermeden perdelerinizin temizliğine doyabilirsiniz. Çamaşır yıkama yine Temizlikyolda.com a özel servis ücreti ödemeden online yada telefonunuzla sipariş verebilir ve zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Diğer hizmetler dediğimiz ütüleme ve ilaçlama hizmetlerini de yine kısa bir süre içerisinde aramak, uğraşmak zorunda kalmadan Temizlikyolda.com a girip halledebilirsiniz.

Bu haber toplam 2082 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT