1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Ödül İstanbul Beylikdüzü’nde Hayata Geçiyor
Ödül İstanbul Beylikdüzü’nde Hayata Geçiyor

Ödül İstanbul Beylikdüzü’nde Hayata Geçiyor

A+A-

Özyurtlar İnşaat bünyesindeki Ödül İstanbul projesi hayata geçiyor. Başlangıçta Ukra İnşaat bünyesinde ve Ukra City adıyla başlanan proje artık Özyurtlar İnşaat güvencesiyle tamamlanacak. Projenin bulunduğu alan tam olarak 39 bin 561 metrekareyi kapsamaktadır. Proje kapsamında toplamda 41 kat ile 8 blok yer alırken toplam birim sayısı da 2 bin 785 olarak açıklanmıştır. Bunların 2 bin 683’ü daire olup 102’si ise ticari ünite olarak belirlenmiştir. Daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde planlanmıştır. 1+1 dairelerin kapladığı alan 64 ile 95 metrekare arasında değişmektedir. 2+1’ler 102 ile 146 metrekare arasında değişiklik göstermektedir. 3+1’ler ise 160 metrekare olarak belirlenmiştir. İnşaatın tamamlanma süresi olarak 36 ay verilmiştir.

Projenin 2 Haziran 2017 tarihi itibariyle satış fiyatı listesi 179 bin ile 479 bin tl arasında değişmektedir.

Ödeme seçeneklerine baktığımızda peşinat olarak 30 bin tl bekleniyor. Geri kalanı ise 36 aylık, 50 aylık ve 60 aylık vadelere bölünüyor.

Ödül İstanbulBeylikdüzü Projesinin Özellikleri

Ödül İstanbul Beylikdüzü adında da görüldüğü gibi Beylikdüzü mevkiinde hayata geçirilmektedir. E-5’in hemen yan tarafında yükselmekte olan projenin metrobüse uzaklığı 5 dakikalık yürüme mesafesidir. Konumu ve sosyal alanları ile oldukça zengin seçenekler sunmaktadır. Site içinde site sakinlerinin ihtiyacı olan her şey düşünülmüştür.
site özelliklerine baktığımızda site içinde; yüzme havuzları, açık ve kapalı otoparklar, kafe ve restoranlar, basketbol ve futbol sahaları, fitnes merkezi, tenis kortları, çocuk oyun alanları ve kameralı güvenlik sistemi bulunmaktadır.

Bina özelliklerinde olası elektrik ve su kesintileri de dikkate alınmıştır. Su deposu, jeneratör, hidrofor, asansör ve resepsiyon bölümleri bulunmaktadır.

Konut özelliklerine baktığımızda merkezi ısıtma, teras, balkon, ebeveyn banyosu, ısı pay ölçer ve çamaşır odası özellikleri dikkati çekiyor.

Projenin hayata geçmesi için yapı denetim işlemleri tamamlanmıştır. Deprem yönetmeliğine uygun biçimde ve bütün ihtiyaçlar düşünülerek prosedürlere uygun olarak projeye başlanmıştır.

Görüldüğü gibi proje lüks yaşam şartlarına uygun ve kendi içinde bütün sosyal imkânları barındırır nitelikte hayata geçirilmektedir. Satış işlemleri ise Nlogo ofisinden yapılmaktadır.

Bu haber toplam 760 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT