1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Objektif Malatya Son Dakika Burada
Objektif Malatya Son Dakika Burada

Objektif Malatya Son Dakika Burada

Türküler diyarı Malatya için eşi bulunmaz denildiği kadar vardır. Nice devlet büyükleri, nice aşıklar gelmiş geçmiştir Malatyadan. Malatyaspor ile yıllarca büyük başarılara imza atılmıştır.

A+A-

Türküler diyarı Malatya için eşi bulunmaz denildiği kadar vardır. Nice devlet büyükleri, nice aşıklar gelmiş geçmiştir Malatyadan. Malatyaspor ile yıllarca büyük başarılara imza atılmıştır. Türk spor tarihinde bir çok ilke imza atılmıştır. Ancak yaşadığı talihsizlikler nedeniyle uzun süre süper ligden uzak kalan Malatyaspor, artık Yeni Malatyaspor olarak büyük kulüplerin korkulu rüyası olmaya geliyor.Yeni Malatyaspor ile ilgili en yeni haberleri, transfer haberlerini ve son dakika haberlerini Malatyahabersitesi.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Malatya’ye dair her şey burada.Amacı, her zaman doğru, güncel ve güvenilir haberleri sizlere sunmak olan Malatya Haber Sitesi Malatya Son dakika haberleri ile de en son haberleri sizlere sunmaktadır.

Malatya son dakika haberleri ile ilgili e-posta yolu ile ücretsiz olarak bildirim almak istiyorsanız ve en son haberlerden ilk siz bilgi sahibi olmak istiyorsanız. Site üzerinden abone olabilir ya da sosyal medya hesapları facebook ve twitter üzerinden takip edebilirsiniz.

Sadece Malatya değil ülkemizle ilgili siyasi, ekonomik, eğitim, spor, sağlık, kültür, teknoloji haberleri de bu site ile sizlere sunulmaktadır.

Tecrübeli ve alanında uzman yazar kadrosu ile gündemi sizin için değerlendirilen yazarların yazılarına yine malatyahabersitesi.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

En güncel haberlerin yanı sıra, hava durumu bilgileri, ezan vakitleri ile ilgili bilgileri, euro, dolar, sterlin, altın ile ilgili son fiyat bilgilerini bu site üzerinden takip edebilirsiniz.

Türkiye ve dünyanın en önemli ligleri ile ilgili son puan durumu, maç durumu bilgileri de yine Malatya Haber Sitesinde yer almaktadır. Dilerseniz akıllı cep telefonlarınızla, sosyal medya hesapları üzerinden de en son ve güncel haberlerden bilgi sahibi olabilirsiniz. Facebook için facebook.com/malatyahabersitesicom adresini, Twitter için twitter.com/mhabersitesi adreslerini takip ederek en son, en tarafsız ve en güncel haberlerden ilk siz bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başarı tesadüf değildir. Emek vermek gerekir. Malatya için emek veren ve kısa sürede bir çok Malatyalının büyük beğenisini alan Malatya Haber Sitesi her geçen gün geliştirdiği hizmeti ve kazandığı takipçisi ile hızla büyümeye devam etmektedir. Malatya, www.malatyahabersitesi.comadresine güveniyor. 

Bu haber toplam 845 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT