1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Oasis Finans, Oasis Robot aracı ile Yatırımcılarına Kazandırmaya devam ediyor.
Oasis Finans, Oasis Robot aracı ile Yatırımcılarına Kazandırmaya devam ediyor.

Oasis Finans, Oasis Robot aracı ile Yatırımcılarına Kazandırmaya devam ediyor.

Oasis Finans, Oasis Robot aracı ile Yatırımcılarına Kazandırmaya devam ediyor.

A+A-

 

Son dönemlerde yapmış olduğu yatırımlar ile kazanç elde etmek isteyen pek çok girişimci ve yatırımcı Oasis Finans’ın güvenilir analizleriyle işlem yapmaya başladı.

Günümüzde birçok girişimci ve yatırımcı elde olan birikimlerini değerlendirmek amacıyla belirli yatırım araçlarından faydalanmaktadır. Bu yatırım araçları arasında manuel işlem yapabildiği gibi aynı zamanda piyasaya sunulan robotlar sayesinde de işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Fakat pek çok yatırımcı ve girişimci robotlar yerine manuel işlem yapmaya devam etmektedir. Bunun en büyük nedenleri arasında ise robotların belirli performansları gerçekleştirememesi ve sekteye uğratarak zarara sokmasıdır. Borsa üzerinde birikimlerini iyi bir şekilde değerlendirerek manuel işlem yapmaksızın yapay zekalı robotlar ile işlem gerçekleştirmek isteyen yatırımcılar gözünü piyasaya yeni çıkan yapay zekalı robotlara çevirdi. Bir taraftan fiziki işlerini takip eden bir taraftan ise borsayı takip etmek durumunda kalan pek çok kişi yapay zekalı robotlar sayesinde artık manuel olarak borsayı takip etmek yerine hali hazırda kazanç sağlamayı hedeflemektedir. Günümüzde çıkan yapay zekalı ve performanslı robotlar üzerinde tercihini Oasis Robot üzerinde kullananlar ise elde ettikleri kazançlar ile birlikte manuel işlemden uzaklaşarak elde ettiği kazancın keyfini çıkarmaktadır.

Oasis robot aracı ile yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. 49 günde %367 kazanç sağlayan Oasis Robot günümüzde birçok girişimci ve yatırımcının ilgi odağı haline gelmeyi başardı. Yapay zeka destekli algoritmalardan oluşturulan Oasis Robot, Forex Al –Sat işlemlerini gerçekleştiren robottur. Matematiksel volatilite hesaplamalarına göre işlem yapan Oasis Robot aynı zamanda sürdürülebilir, düzenli ve emin işlemler için tercih edilmekte. En az riske sahip pariteler üzerinde çalışma gerçekleştiren bu robotun pek çok özelliği bulunmaktadır. En çok dikkat çeken özelliği ise teknik analiz,- grafik formasyonu ve mum formasyonu kullanılarak günlük ortalama %1 - %2 arasında düzenli kazanç sağlamasıdır. 49 günde %367 kazanç sağlayan Oasis robot sağlamış olduğu bu kazanç ile birlikte pek çok girişimci ve yatırımcının ilgi odağı haline gelmeyi başardı. Elde edilen birikimi iyi bir şekilde değerlendirerek kazanca dönüştürmek isteyen girişimci ve yatırımcılar ise bu kazanç oranları ile birlikte yoğun bir şekilde Oasis Robot kullanmaya başladı.

Bu haber toplam 1746 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT