1. HABERLER

 2. SEKTÖREL

 3. Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılır?
Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Bir ömür birbirinize söz vereceğiniz bir hayatın başlangıcı için ilk adımı attığınız nişan gününüzün en özeli olmasını istemeniz en doğal hakkınız.

A+A-

Bir ömür birbirinize söz vereceğiniz bir hayatın başlangıcı için ilk adımı attığınız nişan gününüzün en özeli olmasını istemeniz en doğal hakkınız. Birlikte takacağınız yüzüklerin hiçbir zaman çıkmayacağını dilerken tüm sevdikleriniz yanınızda olsun ve sizinle bu anı paylaşsın istersiniz. İşte tam bu noktada hayallerinizdeki gibi bir nişan organizasyonu hazırlatmak için Hilal Organizasyon olarak daima yanınızdayız.

Hilal Organizasyon, bu özel gününüzde sizi yalnız bırakmadan tüm ayrıntılarla ilgilenecek ve istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Özenle hazırladığımız organizasyonumuzun sonucunda davetliler ve siz yüzünüzde bir gülümseme ile günü sonlandıracaksınız. İlk adımınızda sizlere yardımcı olacak ve her konuda sizi bilgilendirecek olan Hilal Organizasyon ailesi dini nişan organizasyon ayrıcalığını sizlere yaşatacak.

Nişan Organizasyonu İçeriğinde Neler Var?

Nişan organizasyonunuzun içeriğini beraber oluşturuyor ve hayalinizdeki nişanı tasarlıyoruz. Size sunduğumuz seçenekleri göz önünde bulundurarak içeriğinizi şekillendiriyoruz. Dini nişan organizasyonu sayesinde kargaşadan ve yoğunluktan uzak, huzurlu bir organizasyon geçirmenizi ve keyifle bu günü hatırlamanızı sağlıyoruz. Nişan organizasyonu içeriğimiz ise şöyle;

 • Açılış Konuşması
 • Kuran-ı Kerim Tilaveti Okunması
 • Nişan öncesi nişan ile ilgili kısa bir sohbet.
 • Gelin ve damadın birlikte salona girişi.
 • Yüzüklerin takıldığı nişan merasimi.
 • Çiftin pasta kesme merasimi.
 • İlahi grubunun özenle seçtiği parçaları seslendirmesi.
 • Semazenlerin yapmış olduğu Sema Gösterisi.
 • Çift için yapılacak olan takı merasimi.
 • Nişan için yapılacak olan dua.
 • Kapanış için konuşma.

Mutluluğunuzun hiçbir zaman yüzünüzden eksik olmasını istemediğimiz bu günde yüzünüzdeki gülümseme bizlere emanet. İçiniz rahat olsun.

Nişan Merasiminin Önemi

Türk milleti olarak daima geleneklerimize bağlı ve dini gerekliliklerimize saygılı olmuşuzdur. Nişan merasimi ise bu geleneklerin en güzel olanlarından biridir. Çünkü hayatını birleştirme yoluna giren çiftlerin beraberliğe atmış olduğu ilk adım nişandır.

Çiftlerin yüzük taktığı ve birbirine söz verdiği nişan gününde aileler ve nişanı yapılan çift yanında sevdiklerinin ve ailelerinin olmasını ister. Herkes yıllar boyu hatırlanacak dini bir nişan organizasyonu yapmak ister. Hilal Organizasyon'un ayrıcalıklı dünyasına kapılarınızı açın ve gününüzün harika geçmesine tanık olun. Özel günleriniz daha özel olsun!

Bu haber toplam 3720 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT