1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Nikahınız için çok özel nikah şekeri modelleri
Nikahınız için çok özel nikah şekeri modelleri

Nikahınız için çok özel nikah şekeri modelleri

A+A-

Nikah günü, hayatınızın en mutlu günlerinden biridir. Bu mutlu günü sevdikleriniz ve akrabalarınız ile sadece paylaşmakla yetinmemeniz, aynı zamanda daima hatırlamalarını sağlamanız gerekir. Nikah şekeri modelleri, bunu sağlamanın en kolay yoludur. Gerçekten de, özenle tasarlanmış, özgün ve orijinal bir nikah şekeri, dekorasyon ürünü yerine geçecek ve evlerin en görünür yerlerinde on yıllar boyunca saklanacaktır. Bu sayede, her bakıldığında o özel ve mutlu günü hatırlatacaktır. Kalitesiz, sıradan nikah şekerlerinin ömrü ise, ne yazık ki sadece salonun kapısından çıkana kadardır. Bu nedenle nikah şekeri seçiminde titizlikle hareket edilmeli ve düğün hazırlıklarının en az diğer unsurları kadar önem verilmelidir.

Beyaz Kalp Çerçeve Nikah Şekeri Lavanta Kesesi - BMN003

En kaliteli nikah şekerleri

İlk karar vermeniz gereken şey, nikah şekerinin gerçek bir şeker içerip içermeyeceğidir. Sanılanın aksine, nikah şekerlerinin içine sadece gerçek şekerlemeler konulmaz. Hoş kokulu lavanta torbaları, kuru otlar ve güzel kokulu sabunlar da nikah şekerleri içerisinde kullanılmaktadır. Hatta bunların ömrünün (gerçek şekerlere kıyasla) daha uzun olduğunu söylemek mümkündür. Karar vermeniz gereken ikinci şey ise, nikah şekeri tasarımıdır. Düğününüzde fark yaratmak için kullanabileceğiniz pek çok şey olsa da, düğün bittikten sonra da o farkı hatırlatmaya devam edecek şey, nikah şekeridir. Tasarıma karar vermek bu nedenle önem taşımakta olup, gerçek farkı yine bu sayede yaratmanız mümkündür.

Çerçeveli Gelin Ayakkabısı Nikah Şekeri Modeli - BMN143

Sadece size özel nikah şekerleri

Mağazalarda onlarca farklı tasarım ve materyalde üretilmiş nikah şekeri modelleri bulunsa da, gerçekten orijinal ve siz özel bir tasarım istiyorsanız, en doğrusu bunu sıfırdan yaptırmanızdır. Benim Marifetlerim gibi konusunda uzman olan firmalar, en basit çizimlerinizi dahi gerçeğe dönüştürmekte ve arzuladığınız nikah şekerine sahip olmanızı mümkün kılmaktadır. Bu nikah şekerleri sadece sizin düğününüzde kullanılacağı için, fark yaratmayı gerçek anlamıyla başaracağınız da kesindir. Benim Marifetlerim tasarım uzmanları, ustalıklarını sizler için sergileyecek ve düğüne katılan herkesin on yıllar boyu gururla saklayacağı nikah şekeri modelleri üretecektir. Siparişlerinizi doğrudan web sitemiz üzerinden vermeniz mümkündür. Size hızlı ve tatmin edici bir hizmet sunabilmemiz için, nikah gününüzden en az 1.5 ay önce sipariş vermeniz tavsiye edilir.

Bu haber toplam 1088 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT