1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Nikah Şekeri
Nikah Şekeri

Nikah Şekeri

Sade Tasarım sizlere 2017 nikah şekeri modelleri,davetiye modelleri ve bebek şekeri modellerini sunuyor.

A+A-

En özel gününüze özel, tasarımlar ile Sade Tasarım olarak sizleri 2017 nikah şekeri modelleri ile tanışmaya davet ediyoruz.Sade Tasarım sizlere konseptinize ,hikayenize ve davetinize özel tasarım Nikah şekeri tasarlamatakdır. En tatlı telaşlarınızın günler haftalar hatta aylar öncesinden başladığının farkındayız.Bu hususta damat beyin ,gelin hanımın abiyesinin yanında giyeceği takımın, mendilinin renginin tonlarına kadar seçiçi olmakta haklısınız.Zor hazırlanan fakat son derece özel olan o günün kusursuz olmasını istemek kesinlikle bir hata değildir.Bu hususta en çokta merak edilen konulardan biride davetlilerin bu özel ve mutlu günü sizlerle ne kadar paylaştığı olacaktır.Sizden bu özel güne, davete dair alacakları olan bu hatıraların onların ne kadar zihninde yer aldığı oldukça önemli olan hususlardan biridir.Bunun farkındalığı ve bilinciyle yola Çıkan Sade Tasarım kalite ve davetlilerinizin zihninde sizleri en iyi şekilde ifade edebilecek konsept ve özel tasarım nikah şekeri ile karşınızda. Sözü çok fazla uzatmadan Sade Tasarımın hazırlamış olduğu 2017 nikah şekeri modellerinin tanıtımına hızlıca bir göz gezdirelim.

Nikah Şekeri Modelleri

Şişe Nikah Şekeri

Bir Yudum Sevgi

2017 Nikah şekeri Modelleri videosunda açılış ekranında gelen bu Kırmızı görsellikte hazırlanan model, davetlilerle sevginizi yansıtabilmeniz ve onlara özel bir görsellik sunabilmeniz için hazırlanmış olan şişe nikah şekeri modelidir.

şişe nikah şekeri

Kağıt Tasarım Nikah Şekeri

Dantel İşleme

İçerisine isteğinize göre lavanta, kurutulmuş çiçek ya da çikolata kaplı badem şekeri koyularak hazırlanan bu model, davetlilere dantel zerafeti ile şık bir görsellik sunabileceğiniz hoş bir tasarım nikah şekeri modeli.

kağıt nikah şekeri

Sade Tasarımın tasarlamış olduğu nikah şekeri modelleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.Sade tasarım ayrıca özel davetlerinizin son derece özel konuları için tasarım davetiye modelleri sizlere sunmaktadır. Sade Tasarım bebeğinizin yaş günü ,ilk dişini çıkarması,dünyaya gözlerini açması ve bir çok farklı konsept için özel olarak tasarladığı bebek şekeri modellerine bakmanız dileğiyle. Oldukça etkileyici görsellikte hazırlanan bu nikah şekerleri,bebek şekerleri ve davetiye modellerine Sade Tasarım farkı ile web sitesi üzerinden hızlı kargo ve online güvenli ödeme modülleri ile sahip olabilirsiniz.

Bu haber toplam 3301 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT