1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Natal Astroloji
Natal Astroloji

Natal Astroloji

A+A-

Burçlar kişilerin karakteristik özelliklerini ve yaşam standartlarını ortaya çıkartır, çoğu kişi günlük burç yorumunu okur ve hayatının ona göre şekilleneceğine inanır. Gerçekten de burçlar yaşamımızın simgesel kavramlarıdır, doğum tarihine ve saatine göre belirlenen yükselen burçta buna katkı sağlar. Özellikle son yıllarda doğum haritası hesaplama oldukça popüler bir hal almıştır, çünkü her şeyi daha ayrıntılı bir şekilde göstermektedir.

Nasıl Hesaplanır?

Güneş ve ay hesaplamadaki en önemli unsurdur. Doğum haritasının diğer bir ismi yıldızhanedir. Güneş sistemindeki gezegenlerin konumları ve 12 adet burç baz alınmaktadır. Burç ise güneşin üzerindeki takım yıldızından hesaplanır. Özellikle evler çok önemlidir, her ev farklı özellikleri temsil eder. Doğum haritası kişiye özel çıkmaz, benzer haritalar çıkması burç tarihleri ve özellikleri ile doğru orantılıdır. Kişinin doğduğu günde dünyanın enlemi, boylamı gibi kavramlar bile büyük önem taşır.

Burçlarla ilgileniyorsanız ve astroloji hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız

https://www.natalastroloji.com sitesine göz atmanız önerilir.

Burçlar dünyası hakkında geniş çalışmalar yapan ve insanları bilgilendiren bir sitedir. Sadece Türkiye ile sınırlı kalmamış, İngiliz ve Amerikan literatüründen eserleri de inceleyerek Türkçe'ye kazandırmaya çalışmıştır ve başarılı olmuştur. İnsan hayatının nasıl sağlıklı ve mutlu süreceğini incelemiş, araştırmaları sitesinde paylaşmıştır. Adından da anlaşılacağı üzere natal astroloji üzerine yoğunlaşılmıştır. Özellikle okunan kitapların ne kadar etkili olduğu vurgulanmış.

Natal Astroloji Nedir?

Natal, doğum ve doğum ile ilgili konulara verilen genel addır. Doğum haritası çıkartılırken kişilerin natal astrolojileri kullanılır. Bu sayede kişinin yaşaması gereken deneyimler, aşması gereken sınavlar hakkında bilgi sahibi olunur. Bu site sayesinde astrolojiyi daha ayrıntılı bir şekilde tanıyabilir ve araştırmalarınıza katkıda bulunabilirsiniz.

İçinde Neler Var?

Sitede burç hesaplama, ay düğümleri, güneş burcu, ay burcu, yükselen burcu, çocuk burcu hesaplamaları hizmeti bulunmaktadır. Astroloji hakkında ayrıntılı bilgi vermektedir. Yazar sitesinde kendiyle alakalı bilgilere de yer vermiş, yabancı ülkelerde yaptığı çalışmalar ve öğrenimler neticesinde edindiği bilgileri astrolojiyi merak edenlere bu site sayesinde aktarabiliyor. Evrensel bilgilere ulaşabilmenizi sağlıyor çünkü yabancı kitapların çevirilerinden ilham alınmıştır.

Bu haber toplam 7670 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT