1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Nakliyatta Öncü Firma
Nakliyatta Öncü Firma

Nakliyatta Öncü Firma

A+A-

Şehirler Arası nakliyat, parça taşıma ve diğer bütün nakliyat hizmetlerini, en iyi şekilde yapan Kurtköy evden eve nakliyat şirketimiz, hızlı ve pratik taşıma hizmeti vermektedir.

Parsiyel ve parça taşıma, şehirlerarası taşıma, şehir içi nakliyat ve diğer nakliyat hizmetlerini veren firmamız, Kaynarca evden eve nakliyat hizmetini de, güvenle vermektedir. Evden eve nakliyat hizmetinde, güncel çalışma yöntemleri tercih edilmektedir. Ev taşıma hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için, evden eve nakliyat hizmetleri, büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle profesyonel ekiplerin yetişmesi ve asansörlü taşıma hizmetinin yaygınlaşması ile ev taşımak problem olmaktan çıkmıştır.

Öncelikle Eksper Hizmeti Verilmektedir

Eksper hizmeti için evinize gelen ekiplerimiz, evinizdeki eşyaların kapasitesini ölçmektedir. Bu işlemden sonra, eşyalarınız için uygun kapalı kasa araçlar temin edilmektedir. Kapalı kasa yük aracının tercih edilmesinden sonra, eşyalar için paketleme elemanı ve paketleme malzemeleri listesi oluşturulur. Kırılabilecek eşyalar, elektronik eşyalar ve benzeri eşyalar, tek tek tespit edilmektedir. Koltuklar ve beyaz eşyalar için gerekli balonlu naylon ambalaj malzemeleri de, listeye yazılmaktadır. Sigortalama işlemi, fiyatta anlaşma sağlandıktan sonra, firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Sigortalama işlemleri ayrı ücretlendirilir. Sigortalama kabul edildiği zaman, eşyaların fotoğrafı çekilir ve sigortalama işlemi gerçekleştirilir.

Kırılacak Eşyalar İçin Özel Çalışma

Paket yapma konusunda uzman olan ekibimiz, kırılacak eşyalar için hızlı bir şekilde paketleme yapmaktadırlar. Paketleme işlemi için, içi köpüklü kutular tercih edilmektedir. Balonlu naylonlar, köpüklü kutular ve diğer hassas eşyalara özel üretilmiş paketleme malzemeleri, kırılabilecek eşyalar için kullanılmaktadır. Kırılabilecek eşyaların paketlenmesinden sonra, kaba eşyalar özenle, balonlu naylonlarla sarılır. Bunun nedeni, indirme esnasında çizilmesini önlemektir.

Asansörle Eşyaları İndirmeye Başlayabiliriz

Asansörle eşyalar, dayanıklılık sırasına göre indirilmektedir. En dayanıklı eşyalar önce, en kırılgan ve dayanıksız eşyalar ise, en son indirilmektedir. Bu şekilde, eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. En üste, en kırılgan ve önemli eşyalar yerleştirilir. Böylece, güvenli taşıma işlemi gerçekleştirilir. Asansörle indirme işleminden sonra, son model kapalı kasa araçlarımız, yola çıkar. Özel süspansiyonlu ve özel kapalı kasa sistemli araçlarımız, eşyalarınızı güvenle taşımaktadır.

Taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi ile birlikte, eşyalar, asansörle yeni adrese indirilir. Asansörsüz iş gücü ile taşıma işlemi de yapan Çengelköy evden eve nakliyat elemanlarımız, güvenli eşya taşıma işlemini, hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Ev içerisinde, taşıdığımız eşyaları, isteğinize bağlı olarak, döşeme işlemini de gerçekleştirmekteyiz.

Bu haber toplam 847 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT