1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Mükemmel Tasarımı İle Gerçek Zikirmatik Uygulaması
Mükemmel Tasarımı İle Gerçek Zikirmatik Uygulaması

Mükemmel Tasarımı İle Gerçek Zikirmatik Uygulaması

​​​​​​​Çağın en iyi teknolojilerinden birisi olan gerçek zikirmatik uygulaması tüm android işlemci cep telefonlarında artık kullanılabilir.

A+A-

Çağın en iyi teknolojilerinden birisi olan gerçek zikirmatik uygulaması tüm android işlemci cep telefonlarında artık kullanılabilir. Uygulama kullanıcılarına sağladığı olanaklar dışında mükemmel tasarımı ile zevkli bir kullanım özelliği de ayrıca sunmaktadır. Çok sayıda renk seçeneği ile uygulamanın temasını değiştirebilir, gece görüşü sağlamak içim led ışık düğmesine basarak gece modu sağlayabilir ya da ekrana bakmadan zikir çekmeye devam etmek için titreşimle ve sesli geri bildirim özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bu avantajlar ile uygulamayı keyifli ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Zikirlerinizi Kayıt Altına Alır

Mükemmel tasarımı ile göz dolduran ve sizlere pek çok avantajlar ve olanaklar sağlayan gerçek zikirmatik teknolojisi ile çektiğiniz zikirler kayıt altına alınmaktadır. Nerede ve hangi durumda olursanız olun daha sonra kaldığınız yerden devam etmeniz için gerçek zikirmatik uygulaması çektiğiniz zikirlerin sayısını kaydetmektedir. Böylece unutma derdi olmadan müsait zamanda kaldığınız yerden tekrar zikir ya da teşbihlerinizi çekmeye devam edebilirsiniz.

Neden Gerçek Zikirmatik?

Pek çok kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlayan gerçek zikirmatik kullanmanız için pek çok neden vardır. Kullanımının kolay ve pratik olması, göz alıcı tasarımı ile ilgi çekici görselliğe sahip olması, kayıt özelliği ile çekilen zikirlerin sayısını hafızasında kayıt altında tutması, her yerde ve her durumda telefonunuzdan kullanma rahatlığı bu uygulamayı tercih etmeniz için geçerli olan nedenler arasındadır.

Uygulamayı İndirmek İsterseniz:

    ya da QR Kodu Taratın 

Bu haber toplam 1176 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT