1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Muhteşem Agario Pvp Oyun Sitesi İçin Tıklayın
Muhteşem Agario Pvp Oyun Sitesi İçin Tıklayın

Muhteşem Agario Pvp Oyun Sitesi İçin Tıklayın

A+A-

Herkesin severek oynadıgı online oyunlar arasında pvp server olarak adlandırılan en kaliteli ve son sistem gelişmiş serverları ile tamamen üçretsiz ve keyifli oyun oynayabileceğiz muhteşem agario oyunudur.  online agario private serverlarının arasında en kaliteli ve bir okadarda hızlı agario sitesi oyuncuları tamamen mutlu eden adrenalin dolusu bir oyundur. Bilgisayar başında boş zamanlarınızın en dolu ve eğlenceli geçmesi adına agario oyunu tam size göre bir oyundur. Dünyanın bir çok ülkesinde herkesin severek oynadığı agario oyunu tamamen üçretsiz ve kolaylıkla oynanan bir oyundur.

Agario oyunu çok kolay gözükmesine rağmen oyuncularının çok fazla olmasından dolayı aşırı zorlaşmıştır. Her geçen gün agario oyuncuları çoğalmaktadır. Online oyunlarının arasında en popüler online oyun olan agario zor ve kolay server seçenekleri ile oyuncularının güçlerine göre eşit rakipler ile oynama imkanı sunmaktadır. Keyifli oyunlar çıkarabileçeğiniz agario oyununda arkadaşlarınızla oynama imkanı sunulmaktadır. Agario pvp oyunu pvp oyunlara nazaren oyun sitesine girdiğiniz an isminizi yani oyundaki nickinizi yazmanız ve en güzel skinlerden bir tanesini seçip oyuna başlayabilirsiniz.

Dünyada çok sevilen bu oyuna kayıt olmaya gerek olmadan nickinizle oyuna başlıyabilirsiniz. Oyuna ufak çaplı yuvarlak hüçre ile başlıyorsunuz. Etrafa saçılmış yemleri yani puanları yedikçe hüçreniş genişliyor ve daha büyük hüçreye sahip oluyorsunuz. Bu arada puanlarınızda yükseliyor. Rakipleriniz sizden ufak çaplı hüçrelere sahipken onları yiyerek te yüksek skorlar elde edebilirsiniz. Agario oyunu sadece klavye ve mause ile oynanan bir oyundur mause ile oyununuza yön verebilirken klavyede bulunan W harfi ve Space yani boşluk tuşlarıyla oynanan harika ötesi bir oyundur.

agario4.png

Agario Private Server oyun sırasında adrenaliniz yükselebilirken sinirlerinizde bozulabilir. Oyundayken w tuşu ile hüçrenizden etrafa yada takımınıza olmadı rakiplerinize veyada oyun içerisinde bulunan jilet şekilli yeşil balonları besleyerek büyütebilirsiniz. Space tuşu ilede hüçrenizi bölebilir sizden ufak rakiplerinizin üzerine atlayarak onları yenebilirsiniz. Bu oyun anlatmakla bitmez oyunu oynamaya başladığınızda büyük zevk alacağınızdan eminim, her gecen gün oyuncuları çoğalmaktadır. Türk oyuncularının buluşma ve sohbet etme platformu diyebiliriz. Agario oyun arayüzünde oyuncularının sohbet edebileceği sohbet pençereside bulunmaktadır. Gerek rakiplerinizle gerek arkadaşlarınızla hatta takımınızla bile sohbet edebilirsiniz. http://jumboagario.com

Bu haber toplam 2511 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT