1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Muhtarlara seçim uyarısı
Muhtarlara seçim uyarısı

Muhtarlara seçim uyarısı

Muhtarlarla kahvaltıda bir araya gelen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 7 Haziran seçimleri öncesinde uyarılarda bulundu.

A+A-

Her ay meclis toplantısı öncesinde düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen muhtarlardan mahallelerin huzur ve güvenliği için titiz davranmalarını talep eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Seçim dönemindeyiz. Sandıktan kimin çıkacağından çok seçimin sağlıklı, huzur içinde devam etmesi bizim için önemlidir. Ortamın gerilmemesi için elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. Halkın duyarlılığını el ele ısrarla yukarıda tutmamız lazım. Sel gider, kum kalır” dedi.

“Birlik beraberliği devam ettirmeliyiz”

ic2-015.jpgMahallelerin sesi olan muhtarların yaptıkları işin önemine değinen Başkan Genç, “Sorunları hepimizden çok daha fazla bildiğinizin farkındayız. Genel sorunları çözülmesi için birlikte çalışmamızın şart olduğu çok açıktır. Biz birlikte olmak zorundayız. Eğer ki geleceğimiz için, çoluk çocuğumuz için çalışıyoruz diyorsak, şu an yaşadığımız mekanların çocuklarımızın geleceği olduğunun farkına varmalıyız. Onun dışında hiçbir sermayemiz yok. Birlik beraberliği devam ettirmeliyiz. Belediyenin muhtarlarla ortak çalışması önemli olandır. Bunu doğru anlattığımız zaman muhtarların önemi ortaya çıkacaktır” şeklinde konuştu.

Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya muhtarların yanı sıra meclis üyeleri ve müdürler de katıldı. 

 

Bu haber toplam 2673 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

4 Yorum