1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Muhasebe yazılımı ve kurumsal hesap takibinin önemi
Muhasebe yazılımı ve kurumsal hesap takibinin önemi

Muhasebe yazılımı ve kurumsal hesap takibinin önemi

A+A-

Firmalarda manuel olarak tutulan muhasebe kayıtları, hesap hataları meydana getirerek firmalar için büyük maddi zararlara neden olmaktadır. Fenesoft ön muhasebe programları manuel kayıt tutmayı tarihe gömüp bu hesap hatalarını ortadan kaldırarak muhasebe işlemlerinin bilgisayar ortamında takip edilmesini sağlıyor.

Fenesoft ön muhasebe yazılımı sayesinde, Cari hesaplar, kasa takibi, stok takibi, personel, banka, çek, senet işlemleri çok kolay bir şekilde yapılarak ve muhasebe verilerine hızlı bir raporlama ile erişilebilir. Raporlamalar sayesinde firmanın mevcut mali durumu görülerek gelir ve giderlerdeki dalgalanmalar net bir şekilde açıklanabilir.

Programda birden fazla şirket hesabı takibi yapılabildiği için çok yönlü bir programdır, işletme kayıtlarının ayrı ayrı programlarda takibinin yapılmasına ihtiyaç duyurmayan pratik bir yazılım olan Fenesoft muhasebe yazılımı özgün ve kolay arayüzü sayesinde ileri düzeyde muhasebe bilgisine sahip olamayan işletme bireyleri tarafından da kolayca kullanılabilmektedir. İşletme sahiplerine, bütün ön muhasebe verilerine tek tıkla ulaşmayı sağlayan Fenesoft, satış sonrası verdiği teknik destek hizmeti ile de kullanıcılarının memnuniyetini had safhaya ulaştırmıştır.

Program demo sürümünü http://www.fenesoft.com/ internet sitesi üzerinden indirerek 30 gün boyunca hiçbir kısıtlama olmaksızın, bütün muhasebe verilerinizi deneme amaçlı kayıt ederek kullanabilirsiniz, deneme sürümü kullanımı sırasında program, bütün modülleri ile açık bir şekilde firma ihtiyaçlarınızı fazlası ile karşıladığını gösterecektir.

Sektördeki 15 yıllık geçmişi ile kurumların iş ve hesap takibini bilgisayar ortamında profesyonel olarak sağlayan yazılımlar üreten Fenesoft, satış sonrası tam destek ve versiyon güncelleme hizmetleri ile de kullanıcılarının daima yanında olmaktadır. Fenesoft markalı bilgisayar programları; ön muhasebe takibi, müşteri takip programı, cari hesap yönetimi, stok ve depo takibi, kasa programı, sipariş takip programı ve teklif yönenetim programlarından oluşmaktadır. Tüm uygulamalar hakkında detaylı bilgi için Fenesoft internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber toplam 2020 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT