1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Muadil Toner İhtiyaçlarınıza En Hızlı Çözüm
Muadil Toner İhtiyaçlarınıza En Hızlı Çözüm

Muadil Toner İhtiyaçlarınıza En Hızlı Çözüm

   Uzun süredir sektörde sarf malzemeleri temini gerçekleştiren ve profesyonel ekibi ile birlikte müşterilerinin toner ihtiyaçlarına en hızlı yanıtı veren Teknosarf Toner Kartuş

A+A-

    Uzun süredir sektörde sarf malzemeleri temini gerçekleştiren ve profesyonel ekibi ile birlikte müşterilerinin toner ihtiyaçlarına en hızlı yanıtı veren Teknosarf Toner Kartuş ve Yazıcı Şeritleri, sorumluluklarından hiçbir zaman ödün vermeden büyümeye ve ürün çeşitliliğini arttırmaya devam etmektedir.

 

 Muadil Tonerler :

 

            Yeni üretilen ve kapalı ambalajı ile birlikte sizlere gönderilen muadil tonerler, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir ve % 100 firma garantisi altındadır. Kalite ve performans olarak orjinal tonerden bir farkı olmayan ve yüksek baskı kalitesine sahip olan muadil tonerler, kullanımdan sonra tekrar doldurularak yine kullanılabilmektedir. Fiyatı oldukça uygun olan ve tekrar doldurulabilir özelliğe sahip olması nedeni ile önemli ölçüde sizlere tasarruf ettiren muadil tonerler, bu özelliği ile çevreye de gereksiz bir zarar vermemektedir.

 

 Muadil Şeritler :

 

            Yeni üretim olarak sizlere gönderilen ve tüm yazıcı markaları için bir alternatif bulunduran muadil şeritler, uzun ömürlü kullanım olanağı sunar ve en uygun fiyatları ile sizlerin beğenisine sunulur. Orjinali ile aynı özelliklere sahip olan ve garantili olarak satışa sunulan muadil şerit seçeneklerinde yaşayacağınız herhangi bir olumsuz durum karşısında koşulsuz olarak geri gönderme şansınız mevcuttur.

 

            Muadil tonerler ve muadil şeritlerin özellikleri hakkında daha ayrıntılı bilgiler https://teknosarf.com.tr/ adresinde yer almaktadır. Hem ekonomik olan hem de yüksek kaliteye sahip bu muadil kartuş ve şeritler ile siz de maliyetleri düşürerek tasarruf etme olanağı elde edebilirsiniz.

 

Bu haber toplam 545 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT