1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. 'Milli İttifak' Sarıyer'de meydana indi
Milli İttifak Sarıyerde meydana indi

'Milli İttifak' Sarıyer'de meydana indi

7 Haziran’da yapılacak olan milletvekili seçimleri için Saadet Partisi meydana indi.

A+A-
Büyük Birlik Partisi ile ittifak kuran Saadet Partisi, Emirgan’daki İSKİ tesislerinde Sarıyerli muhtarlara kahvaltı verdi. Muhtarların yoğun ilgi gösterdiği toplantıya; Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Birol Aydın, Milli İttifak’ın diğer adayları Mustafa Kaya, Kenan Helvalı, SP İlçe Başkanı Serdar Kılıç ve teşkilat üyeleri katıldılar. Sarıyer İlçe Başkanı Serdar Kılıç’ın konuşması ile başlayan toplantıda; İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Birol Aydın, genel siyaset ve SP’nin iktidarında yapacakları çalışmalar hakkında önemli bilgiler verdi.  
 
Birol Aydın; Barajı aşıyoruz
saadetic1-001.jpg
Mevcut iktidarın ekonomi üzerindeki hatalarından örnekler veren Birol Aydın, Türkiye’de sanayi ve teknolojik anlamda yatırımların eksik olduğunu söyledi. Saadet Partisi ile Büyük Birlik Partisi’nin kurduğu Milli İttifak’ın barajı rahatlıkla aşacağını vurgulayan Aydın, “Elimizdeki anketler bize verileri gösteriyor. Ama medyada bunu vermiyorlar. Bir algı oluşturuluyor. Milli ittifakla Türkiye’nin sorunlarını çözeceğiz” diyerek muhtarlardan destek istedi.
 
Milli İttifak’ın Milletvekili Adayları Mustafa Kaya ve Kenan Helvalı muhtarlara selamlama konuşması yaparak genel siyasetle ilgili önemli bilgiler verdiler. Toplantıya katılan muhtarlar da sorunlarını ve sıkıntılarını Saadet Partililere aktardı.
 
saadetic2-001.jpg
Bu haber toplam 5183 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT