1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Mevlidim Var ile Kişiye Özel Kaliteli, Şık Yasin Kitabı
Mevlidim Var ile Kişiye Özel Kaliteli, Şık Yasin Kitabı

Mevlidim Var ile Kişiye Özel Kaliteli, Şık Yasin Kitabı

Mevlit okumalarında misafir ağırlamak ve onlara ikramda bulunmak, hediye vermek eskiden beri Türk toplumunda olan bir gelenektir.

A+A-

 Kandiller ve özel günler dışında da kadınların kendi aralarında düzenledikleri mevlit okumalarında tespihler, Kur’an-ı Kerim, Yasin kitabı ya da seccade gibi ufak hediyeler misafirlere dağıtılır. Bu hem gönül hoşluğu sağlamak, hem misafirlere o günden bir hatıra bırakmak, hem de hayır duası toplamak adına yapılır. İnsanların dini vecibelerini yerine getirmelerinde bu vesileyle bir şevk kaynağı olabilmek bile büyük bir sevaptır.

Kitapçılardan temin edilen dini kitaplarda kalite çoğunlukla oldukça düşüktür. Yapraklarda kolayca gözlenen yıpranma, kapakların bükülmesi, sayfaların yırtılması ve hatta kitabın kapağından ayrılması gibi kaliteye bağlı sorunlar kitapların heder olmasına, kullanılamamasına yol açar. Daha kaliteli ve uygun fiyatlı dini kitaplara ulaşabilmek ise birçok kişi için uğraştırıcı bir durum haline gelir.

İsteğe Özel Üretilen Ürünlerle Sevdiklerinizi Memnun Edin

Kişiye özel isim baskılı kapak tasarımı, kadife kaplama yöntemi ile daha korunaklı cüzler kullanım kalitesini ve ömrünü uzatır. Yasin kitabı bu tarz kalın kapaklı tasarımlarla daha uzun süre kullanılabilir ve seneler boyunca saklanabilir. Birçok dini merasimde, Umre ziyaretinden dönüşlerde, Hac ziyaretinden dönüşlerde eşe, dosta hatıra olarak verilebilecek kitaplar uygun fiyatlı, kaliteli ve çok anlamlı bir hediye olur.

Yalnızca özel günlerde değil, sıradan bir günde bir büyüğünüzü ya da bir dostunuzu mutlu etmek adına tercih edebileceğiniz onlarca farklı hediye çeşidinden bütçenizi zorlamayacak, güzel bir seçenek bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Birbirinden Anlamlı Hediyeler Mevlidim Var’da

Mevlit şekerleri, seccadeleri, dini kitapları ile kendi sektöründe ön plana çıkmayı başaran Mevlidim Var online mağazası, kaliteli ve değerli hediyelerin oldukça uygun fiyatlar taşıyabileceğini müşterilerine kanıtlıyor. Müşterilerinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunu kendisine şekil verebilmeyi başaran Mevlidim Var, dilediğiniz her ortamdan rahatça alışveriş yapabileceğiniz online alışveriş imkanında güvenliğinizi de düşünerek kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmıyor. Kargo ile yurtdışı dahil her noktaya teslimat imkanı ve kapıda ödeme seçeneği müşterinin kolay bir şekilde istediği ürüne ulaşmasını sağlıyor. Daha detaylı bilgi alabilmek ve ürünleri yakından inceleyebilmek için http://www.mevlidimvar.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber toplam 3445 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT