1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Mersin Kıbrıs feribot seferleri
Mersin Kıbrıs feribot seferleri

Mersin Kıbrıs feribot seferleri

Filo denizcilik Ltd. Şti denizcilik sektöründe yük ve yolcu taşımacılığı yapmak amacıyla kurulduğunu ve bu kapsamda Mersin Kıbrıs feribot seferleri düzenlediğini belirmektedir.

A+A-

Ada ülkemiz olan Kıbrıs’a günlük yolculuk yapabilirsiniz. Bunun için mersin Taşucu limanından kalkan feribot seferlerini takip etmeniz yeterlidir. Yük ve yolcu taşımacılığı hizmeti veren filo denizcilik şirketi iki ülke arasında günlük seferler düzenlemeye çalışıyorlar. Şirketin internet sitesinde yaptığı bilet satış işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Gitmek istediğinizde arabalı ya da arabasız olarak feribota binebilir, seferin düzenlendiği limanda inerek, gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Filo denizcilik şirketi vermiş olduğu taşımacılık hizmetleri ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri filodenizcilik.net web sitelerinden duyurarak müşterilerinin seferleri takip etmelerini ve indirimli bilet almalarını sağlıyorlar.

Feribot Seferleri

Filo denizcilik Ltd. Şti denizcilik sektöründe yük ve yolcu taşımacılığı yapmak amacıyla kurulduğunu ve bu kapsamda Mersin Kıbrıs feribot seferleri düzenlediğini belirmektedir. Haftanın her günü şartlara göre sefer düzenlemeye çalışıyorlar. Tüm seferlerini günde bir defa olmak üzere Türkiye, Kıbrıs arasında karşılıklı olarak yapıyorlar. Feribot seferlerinde ve denizcilik sektöründe güvenilir bir şirket olabilmek için güler yüzlü personelleri ile profesyonel hizmet vermeye çalışıyorlar. Bu hizmetleri ile denizcilik sektöründeki varlıklarının devamlı olmasını sağlıyorlar.

Kıbrıs’a Bilet Al

Ülkemizden Kıbrıs’a eğitim, tatil ya da ticaret amacıyla giden binlerce insan bulunmaktadır. Yapılacak yolculuklar için Kıbrıs bilet seçenekleri için filo denizcilik firmasının uygun bilet fiyatları seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Filodenizcilik.net internet sitesi üzerinden bilet satın alma işlemlerini yapabiliyor ve firmanın feribotları ile yolculuk yapabiliyorsunuz. Yine firma sitesi üzerinden Türkiye Kıbrıs seferleri takvimini yayınlıyor, müşterilerinin tek yön, gidiş dönüş ya da dönüşü açık bilet satın almalarını sağlıyorlar. Dönüşü açık olan biletlerinizi 1 yıl içerisinde aktif bilete dönüştürerek kullanmanızı sağlıyorlar.

İndirimli Bilet

Kıbrıs’a yapacağınız feribot yolculuğu için gidiş tarihinizi belirledikten sonra indirimli feribot biletlerini araştırabilirsiniz. Ülkemizde Mersin limanlarından kalkarak, Kıbrıs Girne ve Gazimagosa limanlarına giden filo denizcilik firmasının seferlerinden faydalanabilirsiniz. Bu firma web sitelerine üye olan müşterilerine indirimli bilet fiyatlarında faydalanma avantajı sunuyorlar. Üye olduğunuzda hem yolculuk, bilet fiyatları hakkında sizlere bilgilendirme yapıyorlar hem de en ucuz feribot biletini satın almanızı ve yolculuğunuzu daha ekonomik olarak yapmanızı sağlıyorlar.

 

Bu haber toplam 2144 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT