1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Mersin evden eve nakliyede Garantili Hizmet
Mersin evden eve nakliyede Garantili Hizmet

Mersin evden eve nakliyede Garantili Hizmet

Ertem Nakliyat garantili evden eve taşımacılık işinizde en iyisi için her zaman yanınızda.

A+A-

Akdeniz bölgesinin en gelişmiş ve kalabalık şehirlerinden biri olan Mersin ilimiz her yıl nüfusunun artması ve tayinlerin en çok talep edilen şehri olması nedeniyle evden eve nakliye işinin çok sık yaşandığı şehirlerimizden birisidir. Kamusal alanda çalışanların ya da iş nedeniyle yapılan şehir değiştirmelerin Mersin evden eve nakliyat alanında tek tercihi olan Ertem Nakliyat garantili evden eve taşımacılık işinizde en iyisi için yanınızdadır. Tabi ki Mersin şehir içi evden eve nakliye konusunda değil ilimizden de çevre illere ve diğer şehirlerimize taşınmak için de Mersin evden eve nakliye hizmetleri yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu bağlamda ister Mersin merkezde isterseniz merkez ilçelerimizden tüm ilçelerimize taşınmak isteyebilirsiniz ve Ertem Nakliyat tam donanımlı araçları ve profesyonel taşıma ekibi ile Mersin evde eve nakliyat ihtiyaçlarınız için çözümler sunuyoruz.

Mersin’in hangi semtinde, hangi mahallede ve kaçıncı katta yaşadığınız firmamız için hiç problem değil. Yüksek katlarınız için envanterimize eklediğimiz yeni yük asansörlerimizle sorunsuzca kolayca yüksek katlara taşıyabilmekteyiz. Yaşamınızı sürdürdüğünüz binanın özelliği fark etmeksizin 25. Kata kadar ulaşabilen yük asansörlerimiz ile Mersin evden eve nakliye ihtiyaçlarınızda bu araçlarımızı kullanarak hiç yormadan ve yorulmadan taşınmanızı sağlıyoruz.

Özellikle Mersin’den Şehirlerarası nakliye konusunda uzun yıllar süren evden eve taşımacılık çalışmaları sırasında kazandığımız deneyimlerimiz ile sizin için en uygun ve en ekonomik şekilde hizmet üretme noktasında memnuniyetiniz için size hizmet veriyoruz. Mersin şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmetlerimizden sizler de faydalanmak için bizi haftanın her günü ve saatinde arayabilirsiniz. Sözleşmede belirtilen gün ve saatte tüm ekibimizle hazır durumdayız.

Ertem Nakliyatın Taşımacılık Sistemi

İlimizin büyük ve kalabalık olması nedeniyle trafiğin yoğun yaşanması ve zor şartlar altında sunmaya çalıştığımız Mersin evden eve taşımacılık hizmetimizi kesintisiz gerçekleştirebilmek için yeni sistemler geliştirmekteyiz. Özellikle şehir için uygulayacağımız evden eve taşımacılık hizmeti için mesai saatinden en az 1 saat önce ve mesaiden birkaç saat sonra işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ki herhangi bir aksaklık olmasın. Nakliye işlerinde zaman kayıplarının önüne geçilmesi ve verilen sözün tutulması için Ertem Nakliyat ekibi olarak farklı stratejiler geliştirmek zorundayız. Hem şirketimiz, hem personelimiz hem de müşterilerimiz açısından büyük önem taşımaktadır uyguladığımız bu sistem. Taşınmak için tercih edeceğiniz firmadan sözleşme yapmasını mutlaka talep ediniz. Aksi halde Mersin evden eve taşımacılık hizmetlerini ekonomik şekilde almaya çalışırken çok büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Tüm Türkiye’de Taşımacılık Hizmeti

Mersin Ertem Nakliyat ekibi olarak, yalnızca Mersin ve ilçelerinde değil tüm illerimizde hem şehir içi hem de şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Hem de bu hizmeti en üst düzeyde gerçekleştiriyoruz. Şehir içinde de şehirlerarası nakliye işlerimizde de aksi bir durum olmadığı müddetçe asansörlü taşımacılık araçlarımız kullanmaktayız. Hangi ilde ya da ilçede olduğunuzun hiçbir önemi yoktur asansörlü taşımacılık işlerimiz için. Tek şartımız, uygun koşulların sağlanması halinde, yük asansörünün girebileceği genişliğe sahip alan ve eşyaların taşınabileceği kap ya da pencere, her koşulda Mersin asansörlü taşımacılık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bazı yüksek girişli katlarda dahi personelin ilkel olarak eşyaları taşıması zor olabilmektedir. Örneğin, en yoğun bir caddedesiniz ya da apartman boşluğu oldukça kalabalık veya dar. Bu gibi durumlarda hiç problem yaşamamak için yük asansörü kullanmaktayız. Tam olarak 25. Kata kadar yükselebilen yük taşıma asansörlerimiz sayesinde eşyalarınızı çok kısa zamanda yeni yerine ulaştırmaktayız. Yılların deneyim ve tecrübesinden, rakip firmalara göre daha uygun fiyatlarla faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken Ertem Nakliyat ekibine ulaşmak. Detaylı bilgi ve iletişim için web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Web sitemiz: https://www.ertemnakliyat.com.tr/

Bu haber toplam 1572 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT