1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Meis Express Biletleri Bilet.com’da!
Meis Express Biletleri Bilet.com’da!

Meis Express Biletleri Bilet.com’da!

Türkiye’nin saklı cennetlerinden biri olan Kaş ile Yunanistan’ın Meis adasına sefer düzenleyen Meis Express uzun yıllardır iki bölge arasındaki ulaşım trafiğini en iyi şekilde karşılamaktadır.

A+A-

Türkiye’nin saklı cennetlerinden biri olan Kaş ile Yunanistan’ın Meis adasına sefer düzenleyen Meis Express uzun yıllardır iki bölge arasındaki ulaşım trafiğini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Yerli ve yabancı turistlerin çok sık tercih ettiği feribotlar özellikle Meis halkı için çok önemlidir. Kaş bölgesi ile sürekli hale gelen ekonomik ilişkiler ve alışveriş ilişkisi nedeniyle yaz kış bölgeye çeşitli seferler düzenlenmektedir. Meis Express de iki bölge arasındaki ulaşım için en çok tercih edilen araçlardan biridir.

Köklü bir geçmişi olan şirket, yolcuların güvenliğini sağlamak için bölgeye kısa sürede ulaşma imkanı sunar. Bu yüzden en sık tercih edilen feribot seferlerinden biridir. Şimdi bu feribot biletlerini bilet.com sitesinden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Meis Express Yat Seferleri

Meis Express sadece feribot seferleri için değil, yat seferleri için de çok sık tercih edilmektedir. Günü birlik turlarla en iyi şekilde gezeceğiniz Ege sahillerini birbirinden keyifli tekne organizasyonlarıyla gezebilirsiniz.

Kişiye ve gruplara özel yat seferleri ile yaz sezonunda oldukça popüler olan bu turlar, fiyat açısından da ekonomik olarak belirlenmektedir. Sitemizden güncel feribot seferleri ve bilet fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Meis Express Hakkında

Tüm tur rehberlerinin kokartlı olarak çalıştığı Meis Express, Kaş Meis feribot seferleri ve özel tekne turlarının tercih edildiği bir tur şirketidir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmadaki sürücülerin, düzenli olarak psikoteknik muayeneden geçtiği de bilinmektedir. Siz de bu firmayla seyahat etmek isterseniz bilet.com üzerinden bilet satın alabilirsiniz.

Bilet.com’da Tüm Biletler Mailinizde

Antalya Kaş bölgesinde bulunan Meis Express biletlerini satın alabileceğiniz bilet.com sitemizde, ihtiyacınız olan tüm Yunan adasına feribot seferi düzenleyen firmaların biletlerini satın alabilirsiniz.

Artık çok kolay olan online bilet alışverişi bilet.com ile birkaç dakika içinde yapılabiliyor. Siz de hemen sitemize üye olarak istediğiniz zaman bilet satın alabilirsiniz. Online olarak otobüs, uçak ve feribot bileti satın alabileceğiniz sitemiz en kısa sürede ihtiyacınız olan biletler bir tıkla mailinize gelecek.

Siz de Yunan adalarına seyahat etmek için Meis Express biletlerinizi bilet.com üzerinden almak için hemen üye olun.

Bu haber toplam 1572 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT