1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Medyum Ali Hoca Medyum Ali Gürses
Medyum Ali Hoca Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Hoca Medyum Ali Gürses

A+A-

Medyum Ali Gürses, gerçek ve dürüst medyumlar arasında en çok tercih edileni ve en bilinenidir. Medyum Ali Gürses’in en popüler ve en başarılı medyum olmasının nedeni, yıllarca Mısırlı İslam alimlerinden aldığı derslerdir. Medyum Ali Gürses, yıllarca Mısır’da Arap alimlerden havas, hüddam, ebced, vefk ve ilm-ü ledün ilimlerini öğrenmiş, büyük başarı göstererek mezun olmuş ve daha genç yaşında medyum hoca efendi olarak anılmaya başlanmıştır.

medyum ali gürses

Medyum Ali Gürses, gizli İslam ilimleri konusunda derin bir alimdir. Mısır’dan döndükten sonra yurduna yerleşen Medyum Ali Gürses, yardıma ihtiyacı olan, kendi başına çözemediği derdi, sorunu olan, manevi olarak desteğe ihtiyacı olan kişilere el uzatmıştır. Sahip olduğu yetenekleri ve öğrendiği gizli ilimleri, dertlilerin derdine derman, sorunu olanların sorunlarına çare, hastalara şifa için kullanmaya başlamıştır. Medyum Ali Gürses’in Türkiye’nin 81 ilinden müşterileri vardır. Bu kişiler telefonla ve e-mail ile Medyum Ali Hoca 'ya ulaşmakta, dertlerini ve sorunlarını anlattıktan sonra yaptığı çalışmalar, büyüler, yazdığı vefkler ve hazırladığı muskalar ile kısa sürede dertlerine derman, sorunlarına çözüm, dilek ve dualarına cevap bulmaktadırlar.

Ayrıca Medyum Ali Gürses’in, Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, Belçika, Avusturya gibi Avrupa ülkelerinden, Amerika, Kanada ve Avustralya gibi okyanus aşırı ülkelerden, dünyanın dört bir köşesinden müşterisi vardır. Bu ülkelerle aradaki mesafe ve zaman farkı, yapılan çalışmalarda önemli değildir. Çünkü Medyum Ali Gürses’in büyü, vefk ve muska çalışmaları ile yardımını aldığı melek, melaike ve hüddamlar bir saniyede okyanusları aşmakta, bir saniye içinde bir orada, bir burada olabilmektedir. Ruhani varlıklar açısından zaman ve mesafenin hiç bir önemi yoktur. Yurt dışından Medyum Ali Gürses ile çalışanların yorumlarını medyum şikayetleri ve yorumları yayınlayan internet sitelerinde okumak ve ne kadar memnun kaldıklarını görmek mümkündür.

Ali Hoca ile irtibata geçmek için medyumali.com sitesindeki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Bu haber toplam 11162 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

4 Yorum